Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 nappal nem várt előtt...

5 nappal nem várt előtt világos barna pecsételés mi lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok!13-án kéne nem megjönnie és 2 napja van pecsételésem,2-3 csepp kb,nem sok.Szúr a hasam is hol a petefészeknél hol a köldlököm körül.Ez menstruàció jele vagy valami baj vagy beágyazódás.Nem kioktatást kérek,hanem hasonló tapasztalatokat és hogy mi lett belőle.Vőlegényemmel szeretnénk babát.Csináltam ovu tesztet is.Előtte napokban és azon a napokban is együtt voltunk. Köszönöm szépen a normális válszokat 🙂

#Beágyazódás jelek
2019. márc. 8. 23:33
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
0%
igen
2019. márc. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 A kérdező kommentje:
Bocsi, de az igen az melyik kérdésemre írtad? Beágyazódás vagy menstruáció előjel vagy baj van? Vagy mindegyik lehet?
2019. márc. 8. 23:46
 3/60 anonim ***** válasza:
41%
mindegyik lehet, vagy egyik sem. Nincs kristálygömbünk.
2019. márc. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem sincsen,ha lenne akkor nem lennék kivàncsi más tapasztalatára\válaszára 😃
2019. márc. 9. 00:05
 5/60 anonim ***** válasza:
52%

Igy igaz barmelyik lehet vagy egyik sem.

Egyik valaszolonak sem ugyanaz a tapasztalata.

Van akinek rossz elojel volt es van akinek baba miatt.. Megoszlo valaszokat kapnal.

Vard ki a menzesz napjat aztan tesztelj ha nem jon meg, ha napokig semmi tesztelj ujra

2019. márc. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 A kérdező kommentje:
Igen!Minden képpen ezt fogom tenni.Azért Köszönöm nektek.
2019. márc. 9. 00:34
 7/60 anonim ***** válasza:

Ha nem szokott ilyen lenni, akkor akár beágyazódás is lehet.

Ha menstruáció előtt rendszeresen pecsételsz pár napig, akkor lehet, hogy progeszteron hiány.

2019. márc. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:

Ez a beágyazódási vérzés nem olyan gyakori mint ahányszor itt kérdezik.Néha elég ha szex közben kicsit megsérülsz vagy akár valami ilyesmi.

Persze lehet beágyazódási, meg lehet hormonprobléma meg akár valami fertőzéstől is..A legtöbb amit tud bárki mondani, hogy tesztelj ha nem jön meg és hogy szurkolunk neked:)

2019. márc. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
Szia! Igen ez bármi lehet, nem lehet rá válaszolni. De izguljunk együtt :) enyém 15én jön meg. Vagy előbb..? De szerintem sokkal elöbb volt most pém. Olyan h-k saccolnám, naptár szerint péntek. Most szerdán volr rózsaszínes folyás, pici másnap is. Azt hittem megjött, csüt reggel ugy is ébredtem, na tiszta vér vagyok, olyan érzésem volt, azt semmi azóta se. Viszont tegnap kijött a szokásos pattanásom az államon, igy szerintem napokban esedékes lesz... :( te hogy vagy?
2019. márc. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
A barna pecsételés inkább menzesz előjele :/
2019. márc. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!