Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » November 8-án voltam a páromma...

November 8-án voltam a párommal, 2 napra megjött múlthéten és még szombaton mindig negatív volt, pedig rosszul vagyok meg minden. Miért lesz negatív a tesztem?

Figyelt kérdés
Próbálkozzak még a tesztel?Hány hetes terhes lehetek?
2007. dec. 10. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Ha terhes lennél,akkor az utolsó menstruáció elsö napjától számolják az orvosok.Àlt.2 hét a bea´gyzódás,kb.2-3hees,az orvos szerint meg kb.4-5 hetes.Ha 28 napos a ciklusod.

Csinálj mégegy tesztet,vagy va´d meg a következö hónapot.

Tudom az nehéz lenne.

34hetes kismama.

2007. dec. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem nov.13.án volt peteérésem, nekem dec.5.én már pozitív volt a tesztem. Vagy kevés a hcg-d vagy nem maradtál terhes. Ne akard görcsösen a babát, mert akkor tuti nem fog sikerülni. Lazujl el, és élvezd az életet. Akkor fog jönni amikor nem is számítasz rá. Most én is megdöbbentem a pozitív tesztemen...! Szorítok neked!!!
2007. dec. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, azt írod, hogy-8-án voltatok egyutt, 2-napra rá megjott...hát he az elozo hónapban nem estél teherbe , most nem hiszem, hogy teherbe eshettél- de ugye vannak kivételek .....
2007. dec. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!