Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babás vagyok? Múlthéten...

Babás vagyok? Múlthéten okt.8. -án kellett volna megjönni-e a mensinek, de azóta sem jött. Tegnap csináltam egy terhességi teszetet de sajna negatív lett.

Figyelt kérdés
Peteéréskor LH tesztet használtam.Nem tudom mi lehet az ok,ha idáig teljesen rendszeres volt.Semmi rosszullétem nincs,csak olyan érzésem van már hetek óta mintha meg akarna jönni.
2008. okt. 19. 09:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.50-50% az esélyed.Nem szeretnélek elkeseríteni,de az sem jó,ha feleslegesen reménykedsz,és beleéled magad.Tehát van rá esélyed,hogy babás légy,hiszen a tesztekben nem lehet 100%-osan bízni.Azonkívül lehet,hogy nem pé-kor estél teherbe,és így még korai,hogy kimutassa.Szerintem várj 2-3 napot,és

ismételd meg a tesztet.Mióta próbálkoztok?Orvosnál voltál?

2008. okt. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tavaly szept.-ben hagytam abba a fogmazásgátlót.Dokinál tavaly nov.-ba voltam,ő azt javasolta,hogyha fél évig nem jön össze menjek vissza,de közebn a férjem külföldön dolgozott,csak hétvégente járt haza.Most szeptemberben váltott új helyre.LH tesztet is most próbáltam ki először.C és E vitamint szedek.Ezért még nem vagyok elkeseredve,csak jó lenne már.És ti?
2008. okt. 19. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!