Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja jövő hétre?...

Ki nem várja jövő hétre? Milyen tüneteitek vannak? Nekem szurkal a hasamalja néha a bal petefeszkem is. Fáradt vagyok állandóan. Jövő hét péntekre nen várom 🍀🤞☺️

Figyelt kérdés

teherbeesés

Nemvárt nap

Korai tünetek


2019. nov. 20. 05:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
52%
3as vagyok. Még mindig semmi. A gyomorégés hányás a zabálástól volt, nem érzem magam fáradtabbnak, nem kell többet pisilnem, mint az első gyereknél, szóval én már lélekben elengedtem ezt a hónapot. Várom, hogy megjöjjön és próbálkozhassunk újra.
2019. nov. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt még babám :) folyton aludnék de tenyleg ha le is fekszem aludni mikor kelteget a párom akkor vissza alszok simán ! De este 8kor meg már megint csukódik a szemem :o nah majd meglátjuk mert ,most néztem a naptaramat es nekem nem is pénteken hanem szerdán kell megjöjjön :)
2019. nov. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:

7-es vagyok


Kifejezetten érzékenyek a melleim. Nagyon küzdök magammal, hogy ne kezdjek el ész nélkül tesztelgetni....

Kicsit fáradt vagyok, és izgulok :D :D

2019. nov. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is péntekre nem várom, viszont én ma elkezdtem barnazni. Nem nagyon szoktam, régen volt ilyen, de mióta próbálkozunk sosem. Nem tudom, mit gondoljak. Szerintetek? Van még esély?

Egyébként mindig pontos a menstruációm, 28 nap volt sokáig, utóbbi pár hónapban lett 29. De előbb sosem jön.

2019. nov. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:

Na most énis elkezdtem újra reménykedni. A melleim érzékenyek, kellemetlen, ha hozzáér a ruha, a férjem szerint pedig sötétek lettek a mellbimbóim.


Oké, ez lehet premens tünet is, de nekem nem szoktak premens tüneteim lenni, csak derült égből villámcsapásként elkezd görcsölni a hasam, és addigra már vérzek is.

2019. nov. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 A kérdező kommentje:
sziasztok nekem is érzékeny a mellbimbóm olyan égő érzés ha hozzá érek
2019. nov. 25. 19:07
 17/71 anonim ***** válasza:
54%

Mizu csajok? Izgultok már? Én nagyon. Általában 28-29 napra szokott megjönni, de múlthónapba 27 napra jött meg. Ha most is 27 napra akarna megjönni, akkor tegnap kellett volna. Tegnap görcsölgetett a hasam, de ma reggelre el is múlt, sőt a mindjárt megjön érzésem is elmúlt.


Borzasztó fejfájásom van, és tegnap alig bírtam lesétálni azt a távot, amit egyébként minden gond nélkül, mindennap leszoktam. Estére meg is fájdult a térdem.


Hétfőig nem tesztelek, nem akarok csalódni. Nincs is itthon terhességi teszt, direkt ezért. Megpróbálok gyógyszertár közelébe se menni.

2019. nov. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim ***** válasza:

Én nagyon izgulok.


Nekem ugye szombaton nem kellene megjönne.


Most azt érzem, hogy megfogy sajnos :( :(


A melleim iszonyatosan fájnak, ennyire sose szoktak, meg érzem a hasam is, hogy néha szurkál.


Ebben a hónapban kezdtem el inni az Inofolicot, lehet, hogy az erősíti fel ennyire a PMS tüneteimet.


Úgy döntöttem, hogy vasárnap fogok tesztet csinálni, Predictor Earlyt. Ha az akkor negatív, akkor az már eldőlt, de erre szerintem nem lesz szükség, úgyis megjön holnap vagy holnapután. :(


Többiek?

2019. nov. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
54%

Én hétfő óta barnázom, mindig mikor azt gondolom, hogy na most megjön, akkor még barna sincs. Bele lehet kettyózni. :D

De valószínűleg nekem meg fog jönni.

Többieknek drukkolok!

2019. nov. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:
17es vagyok, nagyon szurkoljatok, ha a leghosszabb ciklusommal számolok akkor péntekig meg kéne jönnie, de egyenlőre semmi erre utaló jel nincs. Ugye tegnap kellett volna megjönnie, a legrövidebb ciklusommal, tegnap volt is görcsölgetés, de mára teljesen elmúlt, szóval nagyon bizakodó vagyok.
2019. nov. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!