Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görcsöl a hasam, de nem jött...

Görcsöl a hasam, de nem jött meg, inofolicot abbahagytam, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Egy éve műtöttek endometriózissal, fél évig szedtem gyógyszert, aztán egy hónapban többször is megjött, így az orvosom írt fel inofolicot, hogy hamarabb helyre jöjjön, és H segítsen a teherbe esésben. Míg szedtem, 3 hónap, mindig rendszeresen megjött, nem volt gond..előtte se soha, csupán műtét és fél éves gyógyszeres kezelés után. Egy hónapja abba hagytam, és azóta próbálkozunk. Pár napja késik meg ugyan, a mellem feszül, a hasam fáj és sokat nyilal két oldalt, alulra....enyhe fehér, szagmentes folyasom van. Néha enyhe hányinger...meg tesztet nem vettem, úgy gondolom H majd ha tuti nem jön meg , de azért izgat a dolog...: Lehetek terhes vagy az inofolic abbahagyása kavar be???



Köszönöm!


2019. nov. 20. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:

A teszt mindent elárul.

Lehet hogy terhes vagy, lehet hogy nem. Az lesz válasz a kérdéseidre.

Ne haragudj, de erre nincs jobb válasz

2019. nov. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Több script is hiányzik még a gyakoriról az egyik IP cím alapján mérne HCG szintet, de sajnos még nem készült el. Pedig ez a kérdés is mutatja, hogy igény az lenne rá.
2019. nov. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
😂😂😂
2019. nov. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék leginkább olyanok véleményére, akik már szedték az inofolicot pl...
2019. nov. 20. 21:37
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szedtem Inofolicot. De így se tudom, terhes vagy-e.
2019. nov. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Annyi idot es energiat sporolnal meg, ha vennél egy tesztet. Ez a kerdes is tok felesleges volt. Van akinek bekavar, van akinek nem. Nekem pl nem kavart be amikor abbahagytam. Szoval teszt.
2019. nov. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Pozitív, elsőre :) és azóta sincs meg :)
2019. nov. 26. 19:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Wáó. És még kérdés se kellett volna hozzá.
2019. nov. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

jaja :D


11 én van időpontom, már alig várom..a hasam még mindig nyilalgat, bár keveset, de ez kicsit aggaszt..

2019. nov. 30. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!