Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalat v valami valakinek...

Tapasztalat v valami valakinek? Babát szeretnénk! Pár hónapig szedtem fogamzásgátlót abbahagytam 2hónapja, és már terhesvitamint szedek 2hónapja.

Figyelt kérdés

Aug.1-5ig megvolt a menzeszem!

Párommal együtt voltunk aug.7-8-10-12én

esélyes,h babánk legyen ebbe a hónapban ha ilyen aktívan együtt vagyunk?


Gyertyázásról vélemény?



2013. aug. 13. 05:49
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
A gyertyázás és a többi praktika ostobaság, ahogy a terhes vitamin is. Magyarországon feleslegesen szednek a nők minden készítményt. Ne védekezzetek, akkor legyetek együtt, amikor kedvetek van, és ne azon izgulj, hogy terhes maradsz-e? Akkor, ha nincs semmi szervi oka, jön majd a baba is.
2013. aug. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első hónapban még hagyd a praktikákat. Nem tudom, nekem a gyertyázás szex után iszonyat vágyölő, bár megértem,ha egy bizonyos idő után, valaki csinálja!

A terhesvitamint szedheted, bár a teherbeeséshez sok köze nincs, én pl. csak folsavat szedtem előtte 2 hónappal és utána 12 hétig!

Az együttlét jó, de szerintem korai! Már ha normál ciklusod van, akkor félidő körül lehet az ovud!

2013. aug. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha egészségesek vagytok mindketten és pont elcsípitek az ovulációdat kb. 30% esélye van egy hónapban a teherbeesésnek.

A terhesvitamin akkor lehet esélynövelő, ha vitaminhiányod van - de ebben is az E-vitamin segíthet a méhnyálkahártyát megvastagítani. Egyébként meg főleg a folsav a fontos (és a többi B-vitaminok) egyes születési rendellenességek megelőzésében.

A gyertyázás akkor lehet nagyon minimálisan esélynövelő, ha a férfi spermiumai lassúak. De ha pl. a méhszájad hátrahajló, akkor kutyapózban "kell" magasra tartani popsidat. Ám mindez csak praktika inkább akkora, ha nem jönne hamar össze - ha belegondolsz elég sokan estek már teherbe véletlenül...

2013. aug. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gyönyörűséges ***** válasza:
A vitamintol nem leszel hamarabb terhes, de jo dontes hogy mar elkezded a szedvezetet felkesziteni. En csak 2-3 naponta vettem be egyet. Altalaban a gyogyszer utan nagyon hamar tud jonni a baba, nekem a kovetkezo honapban sikerult, most ujra varandos vagyok, ot kb 5 honapja vartuk es elmondanam, h mindket babam lovaglo pozban fogant :) ennyit a gyertyazasrol, nekem az nem valt be. Fontos, h lazuljatok el, es ne gorcsoljetek ra :) amikor nagyon pontosan voltunk egyutt, es szinte muszajbol akkor sosem sikerult. A neten sok jo kalkukator van amivel a peteerest kiszamolhatod. Sok sikert, a baba tudja mikor kell jonnie :)
2013. aug. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi Mindenkinek! :)
2013. aug. 13. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!