Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két naponta tesztelek LH-t....

Két naponta tesztelek LH-t. Létezhet, hogy elmulasztottam a pozitívat?

Figyelt kérdés

24 naposak a ciklusaim és két naponta tesztelek. Eddig mindegyik negatív volt, még halványan se jelent meg az alsó csík. (5 perces típusú teszttel csinálom)

Most vagyok a 15.napon és már illene ovulációnak lenni, nem?

Vagy a 24 napos ciklussal lehet majd csak a 18-19. napon lesz valami? Létezhet??



2019. nov. 21. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 25 napos ciklusom van és 11 nappal előtte volt pozitív az ovu teszt de 14nappal előtte kezdtem el tesztelni minden nap ugyanabban az időben. Ebből lett végül baba. Ennél rövidebb luteális fázis szerintem nem kedvező teherbeeséshez úgyhogy remélhetőleg csak lemaradtál róla ebben a hónapban és nem ennyire későn van
2019. nov. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24 napos ciklus mellett 9-13. napon kellene lennie ovunak. Ha ennél később, akkor a rővid luteális miatt nem tud megtapadni egy esetlegesen megtermékenyült petesejt. Érdemes orvoshoz fordulni cikluskövetésre. Az is lehet lemaradtál róla, lehet csak érzékenyebb teszt kellene.
2019. nov. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elmulaszthattad.
2019. nov. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én akkor nem mulasztottam el, amikor naponta teszteltem kettőt. LH csúcs 12-24 óráig van, így nem nehéz kiszámolni, hogy valamelyik 48 órában simán lehetett.
2019. nov. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!