Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek progeszteron pótlásra...

Akinek progeszteron pótlásra volt szüksége az első trimeszterben, hány mg-ot szedett naponta? 400mg soknak számít?

Figyelt kérdés

2019. máj. 1. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem átlagosnak számít.

Én 3*2-t alkalmazok, Utrogestan hüvelykapszulabol


Nem volt barnázásom se vérzésem, clostilbegytes kisbaba, Pco-m és Ir-em van.

2019. máj. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jah igen és egy tablettában 100mg van tehát én 600/nap amit "szedek"
2019. máj. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én progesterone exeltist használok, hüvelykapszulaként, 2×1-et naponta. 200mg-os tehát 400mg egy nap.
2019. máj. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 khniki ***** válasza:
Utrogestant kellett szednem, napi 3x.
2019. máj. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2019. máj. 1. 17:06
 6/11 anonim ***** válasza:

En csak este lefekves elott kellet feltenem egy 200mg kapszulat, de atol is rosszul voltam igy le is allitot vele a doki. Ti nem vagytok rosszul tole, foleg azok akik 600mg is beszednek egy nap?

Szerencsere valoszinuleg nem volt szuksegem ra mert mar 13 hetes vagyok es a baba szepen fejlodik annak ellenere hogy a 8 heten hagytam abba az Utrogestant.

2019. máj. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Még pici terhesség, 5+6 hetes vagyok es semmi tünetem sincs, úgyhogy a progeszterontol sem vagyok rosszul gyakorlatilag mintha nem is várnék babát
2019. máj. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kérdező vagyok. Én 400mg ot szedek. Reggel 200 este 200. Semmi tünetem nincs tőle. Progeszteron exeltist szedek,szájon át. Nekem az ovuláció után kellett szednem. Ha megjön abba kell hagyni ha nem nyilván 12.14.hétig. Két vetélésen vagyok túl fél év alatt :( Emiatt kell szednem. Igazoltan progeszteron hiányom van plusz verhigitot is szedek 2 naponta. A hétvégén derül ki sikerült e, és ha igen reménykedem h minden rendben lesz. Köszönöm a válaszokat!
2019. máj. 2. 12:23
 9/11 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok, én is még csak most töltöm a 6. hetet a hétvégén. Én sem vagyok rosszul tőle.
2019. máj. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! A kérdező vagyok. Hogy vagytok? Minden rendben veletek? Én most töltöm a 9.terhessegi hetet. Minden rendben van :) már pár hete elkezdett jelentkezni a hányinger, nem vagyok túl jól. De úgy tűnik a progreszteron pótlás segített végre :) ti meddig szeditek? Írjátok ha van időtök :) köszönöm
2019. jún. 18. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!