Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt lehet többször...

Ovulációs teszt lehet többször pozitív egy hónapban?

Figyelt kérdés

Változó ciklusom hossza (28-35 nap) ezért arra gondoltam, hogy ebben a hónapban végig lh tesztelek. Mindig este 19:15 19:30 között csináltam. A helyzet az,hogy nem igazán értem mi történt. Szépen lassan erősebb lett a teszt csík, aztán pár nappal később nagyon halvány lett. A következő nap megint erős aztán még erősebb, és megint halvány majd eltűnt. Ma csináltam újra és most a legerősebb. Tegnap nem is látszott a teszt csík. Most akkor mi lehet?

Befolyásolja a tesztet ,hogy nem ittam órák óta?

Alapjáraton mindig a teszt előtt 2 órával már nem ittam és nem pisiltem. Ma viszont már 4-5 órája nem ittam, lehet az az oka?

Összesen 13 napot teszteltem végig eddig. Menstruáció utáni naptól kezdve.



2019. nov. 22. 19:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem sokat teszteltem talán két hónapot. Pont ezért hagytam abba mert nekem is többször volt pozitív így nem igazodtam ki rajta..

Ebayről rendeltem nagy mennyiségben így lehet a teszt is gagyi, meg nem is tudtam minden nap ugyanakkor megcsinálni..

Sokra nem mész a válaszommal, de követem ezt a kérdést mert engem is érdekel 😅

2019. nov. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nekem one step teszt van itthon . Két féle is.

Érdekes módon az érzékenyebb teszt nagyon nem működik nálam. A kevésbé érzékeny meg szórakozik velem.

Kíváncsiságból vágtam bele ebbe, de így mondjuk nem sok értelme van, úgy néz ki.


Mindenesetre köszönöm,hogy írtál, és remélem megkapjuk a lehetséges válaszokat! 😀

2019. nov. 22. 20:13
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Az egész egy rakás kaki, hitegetés, nekem negatívat jelzett amikor richtig összejött a baba, és mikor pozitívat, hát semmi nem lett belőle.
2019. nov. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Akkor legyetek együtt amikor éppen kívánjátok egymást, ne akkor, amikor pozitívat jelez az ovu teszt! 😉
2019. nov. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Az együttléteket nem ehhez igazítjuk, ne aggódj, csak érdekelt, hogy hasznos dolog az ovuteszt, vagy sem. Úgy tűnik nem az.

2019. nov. 22. 20:45
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha a számodra megfelelő érzékenységet használod tökéletes. Én ultrahangos kovetesre jártam és napra pontosan jól mutatta a teszt. Második gyermekem fogant meg a segitsegevel. Nálam a delelotti tesztelés hozott mindig eredményt.
2019. nov. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Délelőtti? Én úgy tudom ,hogy bár reggel 10 és este 8 között érdemes csinálni, minél később csinálod annál jobb.

Honnan tudod, hogy melyik érzékenységű jó? Nekem pl. A 25-ös simán erősebb mint a 20-as. Mindig jobban mutatja, de ahogy írtam a kérdésben elég zavaros . Viszont van tök sok szép pozitív tesztem belőle, meg teljesen negatív, és halvány is. Akkor ez a jó nekem, valószínűleg? Vagy még kevésbé érzékeny kellene?

2019. nov. 22. 21:16
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
Néhányszor használtam. Utána meguntam, csak felidegesített. 2 naponta szexeltünk és teherbe estem. Hülyeségnek tartom ezt a tesztet
2019. nov. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen delelott 9-10 között csináltam . Ovulacio elotti nap szép pozitiv volt. Masnap meg erős de már negatív. Utánna meg feselges tesztelni ha érzed is hogy volt tuszorepedes. 15mIU érzékeny volt amit én használtam.
2019. nov. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Felesleges *bocsi elírtam ,😅
2019. nov. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!