Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 27 napján (múlt hét...

Ciklus 27 napján (múlt hét pénteken) halvány pozitív teszt, de naponta többször is elég éles szúrást érzek a hasamba. Ez baj?

Figyelt kérdés
Ez a második terhességem és emlékszem, hogy az elsőnél is volt has szurka, de nem emlékszem, hogy ennyire intenzív lett volna!A dokim persze most van szabadságon és majd csak szeptember 3-án tudok hozzá menni!Igaz, sok mindent nem látna még, de azért jó lett volna, ha megnyugtat:( Kicsit aggódom.....Valakinek volt hasonló a terhessége elején?
2011. aug. 8. 14:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen nekem is nagyon intenzív hasszurka volt. Néha kigúvadt a szemem is. Engem akkor megnyugtatott a doki hogy minden rendben. Szerintem ha neked is tényleg szúrás és nem görcs, akkor nincs gond.
2011. aug. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!