Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barna folyás menstruáció...

Barna folyás menstruáció helyett vagy előtt? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Ma kellett volna megjönnie (vasárnap), péntek óta barna folyásom van. Ez lehet terhesség jele? Vagy inkább menstruáció előjele? Máskor menstruáció előtt max két napig barnázgatok. Vélemények?
2010. júl. 18. 23:49
1 2
 1/13 anonim válasza:
menstruáció
2010. júl. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet előjel, ha továbbra is ilyen van vegyél tesztet! Még lehet menstruáció is. Melyiknek örülnél jobban?:)
2010. júl. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem terveztük, de nem lenne baj. Azért menstruációnak jobban örülnék. :)
2010. júl. 19. 00:03
 4/13 anonim ***** válasza:

Én szurkolok neked.

Jó lenne már ha nekem is megjönne, 9 napja késik. Volt egy negatív tesztem.(szombaton) de azóta sincs jele semminek.

2010. júl. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
9 nap? Azért én már aggódnék nagyon...
2010. júl. 19. 00:13
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is elég ideges vagyok...:/ Tettem fel kérdést, de eddig semmi válasz :( nem hiszem, hogy jól járnék egy kisbabával.
2010. júl. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Én imádom a gyerekeket. Nekem inkább a szüleim viselnék nehezen, ha házasságon kívűl szülnék...

Nem vetetném el az biztos :)

2010. júl. 19. 00:21
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is szeretem őket, de "gyereknek gyerek nem való"...:/ Ha gondolod nézd meg a helyzetemet részletesen leírtam, ebben a témában, azt hiszem pont a te kérdésed alatt van az enyém. :)
2010. júl. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Elolvastam. Nem vagy terhes nyugi! Csak idegesség. Hozzá kell még szoknod ezekhez a dolgokhoz. Idővel majd nem fogod minden hónapban imádkozva várni a menstruciódat. Azért én kicsit idősebb lehetek nálad. :)
2010. júl. 19. 00:28
 10/13 anonim ***** válasza:

Köszönöm, picit megnyugodtam. :)

Hát én még elég fiatal vagyok :$ ezért sem örülnék egy babának.. anyukámról nem is beszélve.

2010. júl. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!