Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden hónap új remény, mikor...

Minden hónap új remény, mikor fog már végre sikerülni?

Figyelt kérdés

Szeptemberben lesz 2 éve, hogy próbálkozunk, nagyon szeretnénk babát!

Biztatásokat szeretnék azoktól, akik sokat vártak RÁ.:))


2010. júl. 19. 10:27
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Biztos hallottad már ezt,de lehet az a "baj" hogy nagyon akarjátok...Kicsit lazítsatok,csak simán szeressétek egymást,menjetek kirándulni,moziba,színházba,strandra,a lényeg hogy ne CSAK ez legyen a téma állandóan.Ráadásul szerintem ez meg is tudja keseríteni egy pár életét egy idő után.Nekem nincs tapasztalatom,csak annyi,hogy az unokatestvérem és a férje 3 évig próbálkoztak mindenhogy.Orvosi kivizsgálás során kiderült hogy nincs semmilyen egészségügyi dolog ami miatt nem lehet gyerekük,ők mlg is a mesterséges megtermékenyítést akarták,de az orvos lebeszélte őket róla.Csak annyit kellett tenniük,hogy 3 hónapig ne nagyon beszéljenek és foglalkozzanak a témával.Ezt megtették,habár nehezen,de azt hiszem pont akkor esett teherebe amikor kb letelt a 3 hónap,ez akkor derült ki amikor a doki megnézte a beágyazódás dátumát=D

Tehát szerintem egy próbát megér és kitartás,biztos sikerülni fog!

2010. júl. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem jó a görcsös akarás, meg is fogadtam többször, hogy elterelem a gondolataimat.

Van már gyerekem, és akkor nem görcsöltem ennyit rajta...

Igazad van, megpróbálom.

2010. júl. 19. 10:42
 3/10 anonim ***** válasza:
43%

Szia!

Mi most próbálkozunk a 2.babával.

Van egy 11 hónapos Kisfiam,rá 1 évet vártunk.

Nálunk az volt a baj,hogy már görcsösen szerettük volna,mindig arról beszéltünk,mi van ha most...

Azután "feladtuk",nem körülötte forogtak a gondolataink,és láss csodát,rögtön össze is jött:)

Azt mondják,egy baba mindig tudja mikor kell jönnie:)

Tudom nehéz,de szerintem is próbáljatok meg egy kicsit lazítani.Sok sikert,és kitartást Nektek!

2010. júl. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:))
2010. júl. 19. 10:45
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen:))
2010. júl. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem 1 év 3 hó után jött össze a párommal, de mikor megtudta ott is hagyott. neki mégse kell. de én boldog vok a magam módján:)
2010. júl. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ide fórumra sok kérdést tettem fel énis,mindig mondtátok,h ne görcsöljek a babatémán,kicsit felejtsem el,vegyem lazábbra.Tapasztalatból mondom,h nehéz,de el kell,h foglald magad vmivel.

Mi 7 hónapot vártunk a kistesóra,első baba rögtön összejött,már kétségbe voltam esve,próbáltam mindent,teák,praktikák,semmi.Aztán háromhete felújításba kezdtünk,pé körül tudtunk együtt lenni,és két hete pozit teszteltem...... El sem akartam hinni.

Nem foglalkoztam vele,eszembe se jutott,és sikerült.Szóval van benne vmi,h nem szabad rágörcsölni.

Sok sikert neked is,és lazulj,amennyire tudsz!Foglalkozz a kisgyermekeddel,és jönni fog a tesó! :)

6 h kismami

2010. júl. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

2 évig nem sikerült, folyamatosan ezen járt az agyam és mikor letelt a 2 év, abbahagytam mondván, hogy jó akkor nem lesz gyerekem, nem érdekel nem csinálom tovább. 4 hónap múlva pozitív lett a teszt! Azóta 5 hónapos a kislányom!


Sok sikert neked is!

2010. júl. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi 6 hónapja szeretnénk babát. Én is sokaktól hallom, hogy ne görcsöljek. Nehéz, és szerintem magadban kell eljönnie annak az időnek, amikor már nem görcsölsz. Ez nem varázsütésre, egyik percről a másikra. Én fokozatosan tudok csak haladni. Mindig kevesebbet és kevesebbet foglalkozom vele. Szerintem annak, aki szeretné, sosem sikerül az, hogy egyáltalán ne foglalkozzon vele, maximum annyi, hogy kevesebbet gondol rá, kevesebbet foglalkozik a témával. De ez nem megy parancsszóra, saját magadnak kell idáig jutni.
2010. júl. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki azt mondja: ne görcsöljetek! Én se hallottam mást.

Az ember környezetében (mert ilyenkor csak azt látod), mindenkinek sikerül, mindenki babát vár és állandóan azt kérdezik, na még mindig nem vagy terhes? Állandóan ezen rágtam magam, sírtam, haragudtam mindenkire, akinek összejött.

Elkezdtünk egy meddőségibe járni, mindenféle vérvétel, spermavizsgálat, naponta hüvelyi UH, van-e peteérés?

A váróban meg csak azt hallottam, kinek hányadik inszem, lombik ment el.

Két alkalom után nem mentünk többet. Úgy gondoltuk, hogy na jó, akkor néhány év múlva örökbe fogadunk egy babát.

És egyszer csak a pocakban volt a baba (5év után!).

A 2.baba ”becsúszott”, amikor 15 hónapos volt a fiam.

Az orvosom akart írni fogamzásgátlót a szülés után, de úgy voltam vele, egyszer csoda történt, többször biztosan nem fog. Megszületett a nőcim.

2 éve megint rámjött a babázás, próbálkoztunk hónapokon keresztül, kezdődött az őrlődés, aztán bebeszéltem magamnak: van már 2 gyerkőc, másnak egy sem sikerül, így is boldog vagyok.

Most 3 héten belül újra szülni fogok.

A csajszim 5 éve született.

Neked is van már gyerkőcöd, élvezd ki, próbáld úgy felfogni, hogy így is nagyon szerencsés vagy és lazulj el egy kicsit!

Nekem tuti ez jött be, hiszen mind a 3 gyerkőc mindenféle beavatkozás és hormon nélkül került a pocakba. Tudom, hogy könnyű mondani, de itt vagyok én az élő példa. Egyszer csak (ill.kétszer) átlendültem a nega gondolatokon és teljesült a vágyam. Sok sikert!

2010. júl. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!