Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A munkahelyemről nem küldték...

A munkahelyemről nem küldték tovább a cs. Pótlék és az anyasági tám. -hoz szükséges papírokat (pedig kitöltöttem). Erre 8 hónap után jöttem rá. A MÁK már elutasította a kérelmemet. Most fellebbeznék. Van még remény hogy kapjak visszamenőleg valamit?

Figyelt kérdés
2009. szept. 20. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
2 hónapra visszamenőleg kaphatsz csp-t,az anyaságit viszont nem biztos,h ennyi idő után megkapod.De 8 hónapig nem tűnt fel,h nem kapsz semmit??
2009. szept. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

A munkáltatónak kutya kötelessége lett volna továbbküldeni vagy be sem fogadni az igényléseket. Fel kellett volna hívnia a figyelmedet, hogy ha ők nem családtámogatási kifizetőhely. Én a te helyedben felkeresném a mák-ot, hogy mit tudsz tenni ilyen esetben, ha be tudod bizonyítani, hogy a munkahelyed ült a papírokon. Egy próbát megér.

Az egyszeri anyaságinak 180 nap az elévülési ideje.

2009. szept. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!