Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? 35 éves vagyok....

Mi lehet ez? 35 éves vagyok. Ciklusaim 31-33 nap közöttiek. A mensesem meg is jött 34 napra de teljesen más mint a megszokott.5-6 nap helyett 2.5 napos volt, semmi erősebb vérzés, a hasam rettenetesen fájt 3 napig, a gyomrommal együtt.

Figyelt kérdés
A vérzés elmúltával a tüneteim ne múltak el, puffadás, gyomorfájás, derékfájás, fejfájás,1x majdnem elájultam, és hánytam, feszül a mellem és álladóan melegem van,5 fokban is rövidujjasban járok.Mára a vérzés elmúlása után 4 napra megint barna folyásom van, minimális viszketés érzéssel, enyhe hasfájással, inkább csikizős jellegű az alhasamban. Cisztám volt 3 hónapja de felszívódott sikeresen. Doki csak jövő szerdán fogad mert sztks és időpontos, csak úgy nem néz meg mert nem életveszélyes. Terhes nem vagyok, teszteltem azért igaz esti vizeletből, de párommal amúgy sem voltunk együtt kb nov 10er óta, igaz, nem védekezünk de mivel eü. Problémái vannak, nem sok esélyem lenne amúgy sem természetes úton teherbe esni.
2019. nov. 26. 11:43
 1/9 anonim válasza:

Szia!

Először is, a terhességet nem zárnám ki a helyedben. Ugyanis a tesztek nem mindig megbízhatóak, illetve nem egy, nem két esetről tudok, hogy egészségügyi problémával is sikerült a terhesség.

Lehet myoma, és ciszta is, függetlenül attól, hogy felszívódott 3 hónapja, hiszen kiújulhat. Akár ugyanott, akár máshol is. Ajánlom neked, hogy menj dokihoz.

2019. nov. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm szépen a válaszod,igen, jövő szerdán megyek a dokihoz. Elég rossz ez a bizonytalanság...azért biztos ami biztos csinálok egy tesztet reggeli első vizeletből is hogy ne az legyen hogy esti vizelet nem elég koncentrált. Szeretnénk babát de nem görcsölök rá a témára :)

2019. nov. 26. 12:10
 3/9 A kérdező kommentje:

[link]


elvileg ide feltettem a tegnap esti negatív tesztem

2019. nov. 26. 12:16
 4/9 anonim válasza:
Bízzunk benne, hogy baba :)
2019. nov. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyos vagy :) Bár nekem nem úgy tűnik, sajnos ez a teszt azóta tönkre is ment mert a táskámban agyon karcolódott
2019. nov. 26. 12:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez halvány pozitívnak tűnik! :) Mindenképp tesztelnék a helyedben reggel és ha pozitív nézetnék egy hcg és progeszteron szintet, nehogy az utóbbi okozzon gondot!
2019. nov. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oh, rendben van, akkor nézek egyet reggel biztos ami biztos aztán megírom :) Ma kicsit jobban vagyok, épp nincs hányingerem csak hasmenés, de az is már napok óta :/
2019. nov. 26. 14:58
 8/9 A kérdező kommentje:
a ma reggeli teszt teljesen negatív.
2019. nov. 27. 13:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom! :(
2019. nov. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!