Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együtt voltunk peteereskor...

Együtt voltunk peteereskor (is), a PMS tünetek egészen mások voltak, egy nap késéssel megjött, görcsöl a hasam is viszont elég kevés a vérzés, ebből lehet még baba?

Figyelt kérdés

Nagyon vagyunk babara,s mivel furák/nem megszokottak voltak a PMS tünetek atfutott a fejemen ,hogy "lehet" s menzesz előtt kb 8-9 nappal sűrjen szurkált a hasam alól amit máskor nem szokot. De végül csak megjött de viszont kevés a vérzés nem úgy mint szokott. Reménykedhetek meg hogy lehet baba,vagy nem.


Valaszaitokat köszönöm előre is!!


2018. okt. 26. 01:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

Várjál mindjárt rád pillantok a röntgen szemeimmel......

teszt???

2018. okt. 26. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Ha megjött nem vagy terhes. Akármilyen mennyiségű. De hogy biztos legyél, csinálj egy tesztet.
2018. okt. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem.
2018. okt. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Dehogy furák a PMS tünetek. Máskor is hol ilyenek, hol olyanok. Nincs két egyforma ciklus. Csak eddig nem akartál gyereket, nem figyelted. Nincs baba, megjött. Ne tesztelj, felesleges. Csak belebolondulsz még jobban.
2018. okt. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
"Ha megjött akkor nem vagy terhest" cáfolnám. Rendszeres 26 napos ciklusaim szoktak lenni, a késés után egy héttel mentem dokihoz és ott kiderült hogy nem 5, hanem 7 hetes terhes vagyok, már volt szívhangja is. A baba korát a 12hetes uh szintén megerősítette. Az utolsó "menstruációmon" semmi különöset nem vettem észre, persze hozzá teszem hogy nekem egyébként is 2-3napig tart és elég gyengén is vérzek.
2018. okt. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! ugyan úgy sógornőm is a lányával az első 3honapban rendesen menstrualt,nem volt semmi eltérő aztán a 3. hónap után már nem jott meg neki és elment orvoshoz s a doki bejelentette ,hogy hát 3hos terhes. Csak azt nem tudom,hogy mikor kellene megcsináljam a tesztet. Ez a 3. nap de már szinte semmi verzes nincs,s ez befolyásolja a teszt eredmenyet? Vagy várjam meg mig teljesen elmúlik a vérzés?
2018. okt. 26. 09:16
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Az utolsó vagyok, sajnos ebben nem tudok segíteni, mert ugye én a késésemre két napra rá teszteltem este, akkor full pozitív lett, de a picim akkor ugye már jó ideje ott volt... De én úgy tudom hogy a fogantatás után 12-15 napra már elvileg kimutatják a tesztek ha van baba, mert akkor már termelődik a hcg.
2018. okt. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Értem,nagyon szépen köszönöm a válaszod utolsó!
2018. okt. 26. 10:12
 9/12 anonim ***** válasza:

A stressztől is lehet kevesebb a vérzés mennyisége. Nekem nyáron 14 napot késett, megjött sokkal kevesebb mennyiséggel a menstruációm és csakis a stressz miatt.

Szerintem nem vagy terhes. Egy nap késés az szinte semmi és láthatóan rá vagy görcsölve a babára ami teljesen befolyásokhatja a hormonháztartásodat.

2018. okt. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Értem utolsó,igen belatom így van ,S tudom hogy ez "nem jó" így,de olyan "nehéz" elterelni a figyelmem. Próbálom lekötni a figyelmem...S kikapcsolni,mert minnel jobban ravagyok görcsölve annál "rosszabb"..
2018. okt. 26. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!