Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, hogy bírjátok azt a...

Lányok, hogy bírjátok azt a 2hetet míg arra vártok, hogy tesztelhettek-e már? és utána mikor kiderül, hogy megint semmi? Sikerül valahogy kikapcsolni az agyatok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 10:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Pont nem sokkal lejjebb tettem fel hasonló kérdést, nem sikerül nekem sem kikapcsolni az agyam...

Pedig megfogadtam többször.:(

2010. júl. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Most az utolsónál mikor megjött, akkor már nagyon sírtam!

Nagyon szeretnénk már a babát.

Egyszerűen nem tudom kikapcsolni az agyam, pedig dolgozom is sokat, munka után mindig a kertben folytatom a munkát, de nem megy, hogy másra gondoljak. Pedig ez még csak az 5. hónapunk. Nem is értem, hogy bírják azok, akik már 1-2 éve probálkoznak.

A

2010. júl. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
nem értem,mikor a sok okos azt mondja,hogy nem kell rajta agyalni..de szerintem aki régóta várja,az nem tud "nem agyalni" rajta:(
2010. júl. 19. 10:49
 4/21 A kérdező kommentje:

mi is rengeteget dolgozunk(főleg fizikai munka)de nem tudok úgy elfáradni,hogy ne jusson eszembe..

ráadásul megint fáj a derekam, tuti megjön megint..:(

2010. júl. 19. 10:51
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Mikkora nem várod?

Én 24-e körülre. Nekem is mindig fáj a derekam előtte és elmúlik a cici fájásom. Szerencsére még nem fáj a derekam, de a cicim még igen.

2010. júl. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
22-e körülre
2010. júl. 19. 11:37
 7/21 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én 25-re nem várom, de kezd a pocim jelezni. A ciklus 2. fele a legrosszabb, mert tudom, hogy mindent megtettünk érte. És mégsem jön össze a pici. Ezek a legsötétebb napok nálam. Csak az vigasztal, hogy biztosan oka van, és nagyon fogok örülni neki, amikor sikerül majd.
2010. júl. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Szerintem ez egy nagy baromság, hogy nem kell rajta agyalni, mert nem is lehet mást tenni amikor az ember szeretné. DE! Agyalni úgy kell, hogy nem azon siránkozni, hogy jaj, mi lesz ha megint megjön, méirt nem sikerül soha, mikor lesz már babaám?..., hanem szugerálni kell magunkat, hogy AKAROM azt a babát, terhes AKAROK lenni, még ezen a nyáron sikerülni fog, TUDOM! Szóval ne a negatív gondolatok uralkodjanak el rajtatok, hanem a pozitív hozzáállás, a hit!
2010. júl. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

De amikor megjön, akkor nem tudok pozitívan gobdolkodni!!!

Pár nap múlva már bíztatom magam, hogy majd most bíztos sikerül.

A

2010. júl. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

nekem megjött, na ilyenkor aztán minden vagyok csak nem pozitív:(

sok sikert lányok!!!!

2010. júl. 19. 12:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!