Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha este 9 körül csináltam meg...

Ha este 9 körül csináltam meg az ovutesztet akkor az még jó lehet? Ha pozitívat mutatott, hihetek neki? Mert olvastam, hogy délután a legszerencsésebb megcsinálni.

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, én azt olvastam több helyen,hogy este olyan 19 körül a legjobb,de a 21 is belefér csak az a fontos,hogy a többi napon is ugyan akkor csináld. Az ovu teszt halványan mindig pozitív,mikor erősen az akkor számít pozitívnak(2 napon keresztűl is lehet erősen pozitív)és mikor ez után negatív, akkor van az ovud. Érdemes együtt lenni a pozitív és aztán az első negatív napon is. Sok sikert!
2010. júl. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Rajta leszek az ügyön!:))
2010. júl. 19. 11:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze, jó.

Elsőnek: halvány pozitív ovuteszt nincs. AZ ovuteszt csak egy esetben pozitív, ha a tesztcsík legalább annyira erős, mint a kontrollcsík.

2010. júl. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!