Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elkezdhetem holnap a Clostyt...

Elkezdhetem holnap a Clostyt és a Mastodynont ha ma délután jött meg? Első naptól kell szedni.

Figyelt kérdés
Úgy tudom ha délután jött meg akkor már holnapi nap számít első napnak.Nem késő ha holnap kezdem?Ma még gyengébben van meg de már nem csak barnázás.Köszönöm előre is.
2011. okt. 25. 15:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Uh most néztem meg a papíron amit kaptam be van jelölve rajta de én a clostyt csak a 4 naptól látom.Lehetséges h akkor kellene csak kezdeni?Utána a 8-9 napon kell menni uh-ra és kapok még Pregnyl injekciót is.
2011. okt. 25. 15:21
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen,ha ma már vérzel az az 1 nap.Nekem is a 4.naptól kellett szednem 5napon keresztül 2x1-et.12.napon mentem uh-ra.Én a helyedben a cseppet nem szedném mellé,inkább E vitamint.
2011. okt. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A cseppet is felírta mellé de most azon blamázok h ma voltam terheléses cukorvizsg. 1 hét múlva lesz eredmény lehet h addig hagyom ezeket mert nem jó az inzulinom akkor hiába stimulálok itt petéket stb. akkor felesleges addig nem?Akkor inkább megvárom a köv. mensit 1 hónap ide vagy oda az már mindegy 3 év után:)
2011. okt. 25. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!