Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 16dpo negatív 10es teszt...

16dpo negatív 10es teszt valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Utrogestan hüvely kapszula

Akkor használjam még vagy hadjam abba?


2019. nov. 27. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:

*hagyjam.

Tesztelj akkor ha kimarad a menzesz. Ráérsz akkor szedni az utrot ha pozitív a teszt és barnázol.

2019. nov. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Utrogestant mire/miért szeded? Elvileg tényleg akkor kellene, ha beágyazódás ellenére alacsony a progeszteron szinted. Elhiszem,hogy nem tudsz nem tesztelni, én is mindig teszteltem. Nekem 12. dpo-on lett nagyon halvány először a 10-es teszt. Persze egyénileg termelődik a hcg. Tudom, nehéz nem foglalkozni vele, de nekem is olyan hónapban sikerült, amikor kicsit elengedtem a témát, a telefonban sem néztem meg, mikorra várható ovuláció.
2019. nov. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1es köszi h ki javitottal🤨

Orvosom utasitasara kell szednem már 3 ciklusban mert nem tud meg tapadni

Egyébként azért teszteltem mert elmaradt

2019. nov. 27. 10:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem maradt el, csak a progeszteronpótlás miatt nem jön meg. Hagyd abba az utrot, meg fog jönni.
2019. nov. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget

Most beszéltem a Dr nőmmel és nem hagyhatom abba.

2019. nov. 27. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!