Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatokat, véleményeket...

Tapasztalatokat, véleményeket szeretnék kérni. Március 14-ére nem vártam.15-én és 16-án volt 1-1 csepp barnás folt pisilés után. Azóta sem volt semmi. Ilyen még nem fordult elő velem. Facelle teszt negatív ma reggel is sajnos. Volt valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Az egyetlen tünetem ami miatt még reménykedem a babában a folyamatos, intenzív szédülés. A férjemmel február 28-án voltunk együtt, ebben a hónapban sajnos többször nem volt rá lehetőség. Méhpempőt szedünk mindketten a férjemmel. Az bekavarhat? Előfordult esetleg valakivel, hogy több nap késés után, negatív teszt ellenére mégis megtörtént a csoda?

2019. márc. 17. 08:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Azért 2 nap nem több nap. Még simán lehet baba, de akár meg is jöhet.
2019. márc. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon reménykedünk, elvileg ovulációkor voltunk együtt, de sokan írják, hogy a nemvárt napján már pozitívnak kell lennie, ezért vagyok csalódott.
2019. márc. 17. 08:09
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A 28-ai aktusnak tényleg kellene már látszania.
2019. márc. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Simán lehet késés is. Szóval ne éld bele magad semmibe. 4-5 nap múlva, ha nem jön meg, tesztelj újra, ha akkor is negatív, akkor nem valószínű, hogy terhes vagy.
2019. márc. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is arra gondolok inkább, hogy késés.
2019. márc. 17. 08:57
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is arra gondolok inkább, hogy késés, bár még egy icipicit reménykedem.
2019. márc. 17. 09:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább lesz menzesz mint baba :/ a facella elég jó teszt ahoz hogy kimutassa ha baba lenne
2019. márc. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Fura, de nem akar megjönni... Még abban bízom, hogy pár nappal később volt a pé.
2019. márc. 17. 11:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2019. márc. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos akkor nem lett baba, nagyon nehezen, de megkött. Most megint várunk 5-6. dpo napon vagyok, apró hasszurkák vannak, de messze még a nemvárt.
2019. ápr. 7. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!