Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináljak holnap reggel...

Csináljak holnap reggel tesztet vagy még ne?

Figyelt kérdés
[link]
2019. nov. 28. 11:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálhatsz már!
2019. nov. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is.
2019. nov. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Jah.
2019. nov. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Van valami tüneted? (mellfeszülés stb.) vagy "csak" késik? Amúgy igen, csinálhatsz, kíváncsian várjuk.
2019. nov. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

A férjem már csak holnap tud venni másik városban tesztet (kisvárosban lakunk, ha itt vennék mindenki erről beszélne)


Úgyhogy csak szombaton reggel fogom megcsinálni, ha addig nem jön meg.


Tüneteim: állandó kimerültség, az itthoni teendőket is nehezen tudom elvégezni, állandóan fáj a fejem, sokat járok pisilni, és folyamatosan olyan érzésem van, mintha megjönne. Bő folyás, enyhe, de folyamatos alhasi fájdalom. Még az is lehet, hogy még fog jönni. Bár olyankor nem így szokott fájni, hanem erősen görcsöl, majd elönt a vér. Most meg már 3 napja folyamatosan dájdogál, majd elmúlik, majd megint fájdogál.

2019. nov. 28. 13:59
 6/17 anonim ***** válasza:
Mellérzékenységed van? Csak mert én is ebben a cipőben járok és nekem nincs...
2019. nov. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nekem sincs, és nem is nőttek meg
2019. nov. 28. 14:09
 8/17 anonim ***** válasza:
Írd meg az eredmény, kíváncsi vagyok! Én majd csak vasárnap tesztelek. Hétfőn este teszteltem egyet, persze negatív lett. Hülye voltam. Most vagyok a 28. napon de még semmi jele mensinek. Most már várok vasárnapig :)
2019. nov. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Mindenképp megírom, most szólt ide a férjem, hogy mégis tudott venni tesztet, úgyhogy holnap reggel kiderül 😁
2019. nov. 28. 14:33
 10/17 anonim ***** válasza:
Drukkolok neked :)
2019. nov. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!