Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi fog történni? Teszt pozítiv...

Mi fog történni? Teszt pozítiv, rossz rákszűrés

Figyelt kérdés
Tegnap reggel teszteltem és pozítiv lett. Viszont szerdán kiderült hogy az eredményem P4 lett, így megkell hogy műtsenek. Dokimat nem értem el tegnap, de ma megyek viszont délutánig befogok kattanni. 3 hete késik gondoltam csinálok tesztet, mert azt mondta a doki csak úgy tud megműteni ha nincs meg én pedig tudom, hogy vagyok olyan "szerencsés" hogy pont meg fog jönni, így beszéltük a dokival hogy kapok gyogyszert hogy ne pont akkor legyen meg, de gondoltam ellővök egy tesztet 1 éve 2-3heteket késik mindig végig izgultam hogy pozitiv legyen s mindig csalódtam, erre pont most...:( vagy lehet hogy nem is vagyok terhes csak azt mutatja hogy baj van? Ha mégis baba van mi fog történni?
2019. nov. 29. 07:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Pozitív teszt nem lesz méhnyaki elváltozás miatt.


Meg fognak ettől még műteni, de utána nagyon valószínű, hogy nem nagyon lehet ugrálni, fekvés, táppénz, mindennemű erőlködést kerülni kell, szex nista, stb. De az orvosod fog pontos tájékoztatást adni, mert innen senki nem látja a helyzetedet pontosan.

2019. nov. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ettől még megműtenek, de ezt csak az orvos tudja megmondani. Viszont ha megműtenek az mind tuti amit 1 leírt + program császár
2019. nov. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Mikor a lányommal várandós voltam P3 eredményt kaptam. Vissza kellett mennem, és az új eredményem már csak P2 volt. Minden jót kívánok.
2019. nov. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
P4el műteni kellene, akkor is, ha terhes vagy. Mivel még korai a terhesség, valószínűleg semmi gond nem lesz tőle.
2019. nov. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!