Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rossz rákszűrés-egyértelmű...

Rossz rákszűrés-egyértelmű hogy császár lesz?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Mikor 6 hetes kismama voltam, bekerültem a kórházba vérzéssel. Egy szobában voltam egy csajjal, aki 30 hetes terhes volt és kezdődő méhnyakrákot (nem tudom pontosan, mi a hivatalos megnevezés, lehet, még csak pozitív hpv vírusra) diagnosztizáltak nála a terhesség kezdetén. Neki programozott császárt terveztek be, szóval amikor már nem veszélyezteti a babát, de még az anyát sem, akkor császár.
2011. nov. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
de nem kell félni a császártól, sokkal enyhébb és jobb, nem szélesedik ki a csípő sem jobban
2011. nov. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Nem rólam van szó a barátnőmről, nekem most januárban volt császárom, tudom hogy nem vészes.

Csak érdekel hogy neki mi lesz, hétfőn megy dokihoz.

Ja és szülés után 2hónapra műtik

2011. nov. 17. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!