Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valakinek egyértelműen...

Ha valakinek egyértelműen pozitív a tesztje, az miért rakja ide fel, és szavaztatja meg, hogy van e 2. csík?

Figyelt kérdés
Nem értem. Csinál egy tesztet, látja, hogy halvány vagy akár erős pozitív és azonnal a gyakorikérdések jut eszébe? Sokan úgy töltik fel a képeket, hogy a teszten még áll a pisi. Tehát ahogy megcsinálta a tesztet, már fotózta is le. Ennyire unatkoznak az ilyen nők, vagy ennyire magányosak és nincs kivel megbeszélniük ezt? Mert amikor én teszteltem pozitívat, minden eszembe jutott, csak az nem, hogy ide töltsem fel és kérdést gyártsak mellé. Azt még valahol megértem, amikor a kétesélyes teszteket töltik fel ide, mert a tesztelő sem tudja eldönteni mi az eredmény. De egy egyértelmű (még ha halvány is), pozitív tesztnél én nem értem.
2019. nov. 29. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
ennyi erővel azt is megkérdezhetnénk h vajon az olyan nők is annyira unatkoznak vagy nincs kivel megbeszélniük dolgokat h inkább itt kérdeznek ilyeneket mint most te?
2019. nov. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Szia. Én is töltöttem már fel a tesztemről képet,és azért mert jó pár olyan kérdést átböngésztem itt, akik a tesztjükről kértek véleményt,én sokra kapásból rávágtam magamban, hogy ez pozitív, közben meg kiderült, hogy mégse. Amikor utoljára láttam pozitív tesztet,akkor nem volt az, hogy kétesélyes tesztek, meg ilyen marhaságok. Ha volt vonal akkor van baba, ha nincs akkor meg nincs baba. Én pl. 8 éve várom, hogy két csík megjelenjen. Az itteni példák elbizonytalanítottak hogy most akkor pozitív e vagy sem. Ezért gondoltam a tapasztalt nők esetleg le tudják írni, hogy náluk "ez a kinézetű csík" babát jelentett e vagy sem. Természetesen a vérvétel biztos, én is arra esküszöm, csak hát van ez a fránya türelmetlenség...
2019. nov. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Én egyet értek veled. Ha ennyire nem tudják értelmezni h az 1 csík negatív a 2 meg pozitív vegyen digitálisat.
2019. nov. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Azért, hogy gratuláltasson magának... :D
2019. nov. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem is gratulációkat akarnak. Kissé szánalmas.
2019. nov. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

1. Gratuláltatás

2. Magány

3. Ostobaság

2019. nov. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Mert nem hisz a szemének!
2019. nov. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Èn sem értem őket. Mikor az enyém pozi lett hihetetlenül boldog voltam. Csak azon jart az eszem hogy mutassam meg a páromnak, meglepi legyen, mert régóta vártuk. De az hogy lefotózzam és a netre feltöltsem marhára eszembe se jutott. Elemeztetni pláne nem.
2019. nov. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
14%
Ez a gratulálás pont olyan szánalmas, mint az egyértelmű teszt ide töltögetése. Mihez gratuláljak? Hogy jól megqrták otthon?
2019. nov. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem azért, mert meg korán tesztelt (nem várt előtt) és otthon nem akarja elmondani, viszont valakivel - akar idegenekkel is - jól esik megosztani :)
2019. nov. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!