Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitiv terhessegi tesztek...

Pozitiv terhessegi tesztek erossege, asodik csik intenzitasa tenyleg nem szamit?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasni, hogy nem hcg mennyiseget mer a teszt, hanem, hogy egyaltalan van hcg. Elmaradt menstruacio masnapjan illetve 3-4 napos kesesnel ugyanolyan erossegu a masodik csik? Ez jelenthet bajt? Volt akinek nem erosodott es rendben volt minden?
2019. okt. 28. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Bem alkalmas a hcg mennyiségének mérésére. Van pozitív teszt, nyugodj meg, 2-3 hét múlvára kérj időpontot a dokinál és ott majd minden kiderül. Amíg nem vérzel, addig valószínűleg nincs gond.
2019. okt. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Azért lesz egy korai terhességnél, vagy lehet más a csík erőssége, mivel kezdetben még nagyon kevés hcg van a szervezetben, így a vizelet koncentráltsága nem mindegy. Később, amikor már nem nagyon korai a terhesség, akkor már annyi hcg lesz a szervezetben, hogy a nap bármely szakaszában, bármilyen koncentráltságú vizeletből ugyanolyan erős csíkot fog mutatni a teszt. Tehát nem a hcg mennyiséget mutatja a csík intenzitása, hanem hogy hogy érzékeli a vizeletből.
2019. okt. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én napi szinten teszteltem, nekem napról napra erősebb volt. Ugyan azt a tesztet használtad?
2019. okt. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a biztato valaszokat, kicsit nyugodtabb az ember ilyenkor, hogy van remeny :) utolsonak: igen, ugynazat a fajta tesztet hasznaltam, igaz az utobbi teszt kora esti volt. Talan a reggeli jobb lenne, csak ennyi ido utan gondoltam mar nem feltetlen reggeli kell legyen
2019. okt. 28. 21:16
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia már 8 hetes terhes voltam mikor pakolás közben rábukantam egy megmaradt terheségi tesztre,gondoltam megcsinálom hogy legyen egy olyan igazán erös tesztem emlékbe.Ugyanaz a falyta volt mint a legelsö tesztem amit csináltam,mikor megcsináltam majdnem rosszul letem mert fele olyan erős sem volt a tesztcsik mint a legelsö tesztemen ami késés után a 2 ik napon készzült.Azzonal felhivtam a dokim és kértem ha lehet még aznap vizsgáljon meg mert szerintem nincs valami rendben,minden ok volt a dokim meg kinevetett és mondta hogy a teszt csak a terheséget álapitja meg és annak állapotárol nem szabad a csik szinéröl következtetni.
2019. okt. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én szinte szóról-szóra ugyanígy jártam, mint az #5-s válaszoló!! Csak megerősíteni tudom a tapasztalatát!
2019. okt. 29. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom mindenkinek! Probalok nem ezen kattogni. Csinaltam most a reggelibol is, es ez hajszallal ugyan de erosebb talan mint a tegnap esti.
2019. okt. 29. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!