Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet tetoválást csináltatni?

Lehet tetoválást csináltatni?

Figyelt kérdés
Pénteken kezdtem az injekciót hétfőn kellene mennem lemondjam szerintetek az időpontom vagx nem befolyásolja a suprefactot? Köszönöm a válaszokat.
2019. dec. 1. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem mennék. Nem tudom befolyásolja -e , de várnék vele, pont azért nem nem tudom ilyenkor a hormonok miatt mi, hogy hatna a szervezetemre. De neked kell tudnod igazábol. Jó válasz nincs szerintem. Tetováló vállalja?
2019. dec. 2. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt mondták a központban nincs összefüggésben
2019. dec. 3. 19:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt jo tudni, akkor viszont ha semmi akadálya ,akkor tök jó, meg jó hogy van egy ember aki rá mer kérdezni ilyenekre. Sokan nem mernek,és nem tudják mit szabad ill. Mit nem☺️
2019. dec. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!