Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lehetett beágyazódás?

Mikor lehetett beágyazódás?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szerintetek mikor lehetett beágyazódás, ha a peteérés 10én volt, és mi együtt voltunk 7én, 10én és 12én? 21én éreztem erősebb hasszúrkálódást nem egyszer. Létezhet hogy akkor?
2019. dec. 3. 14:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan, hogy legesélyesebb aktus, főleg ilyen kevés eltéréssel. Elképzelhető, hogy egy korábbi aktusból várakozott ott katona, lehet, hogy egy későbbiből volt egy ügyes.


Lehet, hogy gonosz vagyok, de nekem aztán mindegy lenne, hogy mikor fogant/ágyazódott be, ha terhes lennék, mert tudom, hogy úgyis a férjem az apa.

2019. dec. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha 100% hogy 10-en volt a tüszőrepedes, akkor a 12-i együttlétből nem foganhatott a baba. Vagy a 7, vagy a 10-i együttlétből történt, persze ez csak akkor ha tuti hogy 10-én volt a tüszőrepedes!

A beágyazódást nem lehet pontosan megmondani, senki sem fogja neked tudni, még orvos sem, mert ez teljesen változó, valakinek 7 nappal a tüszőrepedes után, valakinek 12 nappal tüszőrepedes után... Ezért is van az, hogy vannak nők akiknek már 9 nappal a tüszőrepedes után halvány pozitív a tesztjük, valakinek pedig csak 14nappal az ovuláció után

2019. dec. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nyilvan a parom a gyereke apja, es nem ezert erdekel!!!!!!
2019. dec. 4. 10:46
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat. De nem hiszem el, miért kell bunkón válaszolni, és miért egyből az apaságoval kell jönni?? Ennyi rossz indulatú embert amennyi itt van ezen az oldalon..!!!
2019. dec. 4. 10:52
 15/15 anonim ***** válasza:
Azért, mert szerintem ezek a "mikor fogant?" és "mikor ágyazódott be?" kérdések igazából nem számítanak, mindenki csak tippeli (akinek nem volt uh követése vagy mesterséges megtermékenyítése). De a lényeg mellett eltörpülő, gyakran túlromantizált (biztos a nyaralason, karácsony este, évfordulón, stb stb...) kérdések.
2019. dec. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!