Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az escapelle 72 órás fogamzásg...

Az escapelle 72 órás fogamzásgátló idejében történő bevétele után lehet terhesség?

Figyelt kérdés

A "dolog" után időben bevettem. De azt olvastam hogy utána 1 héten belül jelentkeznie kell a mensinek. Minden esetben hamarabb kellene jelentkeznie a rendes időhöz képest? Ha nem jelentkezett akkor lehetséges hogy már fenn áll egy terhesség.

Igen szexeltem már előtte is védekezés nélkül, viszont kicsit felfordul az életünk így szünetbe tesszük a baba dolgot, nyílván nem lenne baj ha már megfogant hamarabb, viszont akkor a gyógyszer úgy tudom "nem bántja".

Mit gondoltok?


2019. dec. 3. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is időben vettem be, de már felesleges volt
2019. dec. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minél hamarabb veszed be, annál nagyobb %-ban esélyes hogy hat.

Nem kell utána menstruációnak lennie.

2019. dec. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem hat, de az ritka.
2019. dec. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem 100%-os hatékonyságú, így lehet. De az baromság, hogy utána egy héten belül meg kell jönnie. És ezzel te is tisztában lennél, ha elolvastad volna a betegtájékoztatót.
2019. dec. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem baj ha esetleg bejott mar a baba, mert ezert nem lesz elvetetve. Csak erdekelt a velemenyetek.
2019. dec. 3. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!