Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitiv vagy negativ szerintetek?

Pozitiv vagy negativ szerintetek?

Figyelt kérdés
[link]
2019. dec. 4. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Negatív
2019. dec. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Egyértelműen negatív. Nem is értem miért kérdéses.
2019. dec. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Csatlakozz Facebookon egy babavárós csoporthoz, ott csillogó szemekkel fogják neked behazudni hogy júúúj ez pozitív gratulálok
2019. dec. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Leginkább sárga 🤷‍♀️
2019. dec. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem kérdés, hogy negatív.
2019. dec. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Negatív. De kaputelefonnal jobb képet csinálok.
2019. dec. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt nem értem már most én sem,hogy felrakják a teszteket(most tök mindegy hogy + vagy -) de legalább a kép minősége lenne jó.De olyan @ar a kép hogy a teszt sem látszik,nem még a csík rajta.
2019. dec. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

Negatív.

Off: Egyre több a kioktató ember. Ti élvezitek hogy beszólhattok vadidegen embereknek?

2019. dec. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%
Igen, hátha tanul belőle. A mai okostelefonokkal már olyan képeket lehet készíteni, hogy még azok a pórusaim is látszanak, amiket a tükörben nem látok.
2019. dec. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
Csak hogy nem biztos hogy mindenkinek okos bunkofonja van. Látszik ki a p. I.c.s.a a gyakorin.nekem sincs okos telefonom. Nem is lesz. Mert nem akarok. Meg vehetném de nem tartok rá igényt. Azért még pláne nem, hogy az itteni fotók nektek tökéletes legyen. Régóta műkődik ez az oldal és régen is láttuk amit kell. A teszt negatív, és szét van ázva amúgy.
2019. dec. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!