Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Inofolic nálad mit okozott?...

Inofolic nálad mit okozott? Pozitív vagy negatív hatásai voltak?

Figyelt kérdés
2019. jan. 2. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom nem volt tőle. Viszont könnyen teherbe estem. Hogy emiatt vagy amúgy is sikerült volna, azt nem tudom.
2019. jan. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy dobozt vettem belőle 2 éve. Kb fél évvel előtte tettem le a fogamzásgátlót és nagyon durván össze-vissza volt a ciklusom, így eredetileg igazából amiatt kezdtem inni, hogy ezt rendezzem. 1-2 naponta ittam, de fél doboznál abbahagytam mert mindig elfelejtettem. Hogy emiatt-e vagy sem, de a ciklusom rögtön beállt 33-35 naposra.

Legközelebb 2 évre rá, most szeptemberben vettem elő a maradék tasakokat, mert babát szerettünk volna. Gondoltam ártani úgysem árt, folsav van benne, és amúgy se járjon le itt a szekrényben. Ugyanúgy 1-2 naponta ittam egy tasakot. Nem tudom, hogy emiatt-e, de elsőre teherbeestem (előtte 2 évig elég lazán értelmezett megszakítással védekeztünk).

Soha egyszer sem bíztam benne, csak azért ittam mert rámtukmálták, de igazából akárhányszor elővettem, rövid idő alatt elértem vele a célomat.

2019. jan. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

pozitiv hatása itt szuszog a 9 kilójával rajtam🙂

9 év fogamzásgátló után 2 hónap alatt lett rendes mensesem,3. hónapban megfogant (első próbálkozós hónap)

2019. jan. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Remélem nálam is besegít kicsit a dolgokba. 1 éve nem jön a baba, most a dokim ajánlotta ezt, amíg megjönnek a párom eredményei.

2019. jan. 4. 11:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az előző ciklusomban kezdtem el szedni, csinált egy fájdalmas peteérést és rengeteg folyást, aztán előre hozta a menstruációmat 3 nappal. Már 3. napja nagyon erős viszont sosem volt ilyen tiszta... és a hormonjaim teljesen meg vannak zakkanva. A melleim a szedés óta nagyon feszülnek és a hangulatomra is nagy kihatással van. Remélem megéri, mert ha elfogy ez a két havi adag, lehet nem veszem újra :/ lehet hogy most teszi helyre a dolgokat bent, de én nagyon megérzem ezek szerint.. járt már így valaki?
2019. jan. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!