Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van ez a fájdalom a...

Miért van ez a fájdalom a petefészkemben ami belenyilall és meg kell állnom egy pillanatra?

Figyelt kérdés
Voltam múlthéten dokinál a 23 ciklusnapon rákszűrésen. Minden rendben volt, mondta, hogy kicsit meg van nagyobbodva a méhem. A 20-21. ciklusnapon enyhe rózsaszínezés barnázás és ma a 28. napon is. De a ciklusaim 35-39 naposak. Annyira belenyilall már két napja a jobb petefészkembe a fájdalom, inkább szúr, hogy nem birok tovább menni meg kell állnom kicsit. Nagyon gyenge is vagyok meg fáradt. Beteg nem vagyok mert a doki mindent rendben talált a hüvelyflórát is nézte az is jó. Lehet baba a dologban? Nem értem csak megijedek ettől a fáradtságtól pedig én mindig pörgök itthon mindent elvégzek de most:-( Szerintetek? És elnézést hogy sok lett. Amúgy a hőm emelkedett mikor rózsaszínezni kezdtem.
2010. júl. 19. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia..az jó jel ha a doki azt mondta, hogy meg van nagyobbodva a méhed mert ez akkor szokott előfordulni ha készül a babó..a méh tágulni kezd..a szurkák pedig lehetnek beágyazódás miatt is..de van más alternatíva is..pl egy késői tüszőrepedés ami járhat néha minimális vérezgetéssel..és erős petefészekgörccsel..nekem tüszőrepedéskor nagyon erős görcseim vannak..ebben a hónapban ismét így volt viszont most a nem várt előtt vagyok négy nappal és ismét görcsölget..regmélem baba miatt ...drukkolok neked, minden esélyed meg van rá, hogy babó legyen..szerintem hamarosan csinálhatnál egy tesztet.
2010. júl. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia mi van veled? Ma már nem szúrt legalábbis még nem. Az elmúlt 3 naphoz képest ez felüdülés. De mindent elviselek csak sikerülne. Néha fura érzés van a cicimben meg nyilalás de amúgy más nincs. Te hogy vagy? Nagyon szorítok neked.
2010. júl. 20. 14:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia:) nekem is enyhültek a görcsök:) és pozitív lett a tesztem:) olyan szép rózsaszínes vastag második csík jött ki:) de tudod mi az érdekes a qupidón halványabb a csík mint a facellen, gravi hcg-n és a gabrielen:) de mindegyiken ott van..alig merem elhinni:)) te mikor tesztelsz?Ja azért csináltam több tesztet mert az elő tesztre azt hittem átverés..a dms olcsó háromszáz forintos facell már a qupidót megelőzően is halvány csíkos volt..aztán kiderült mégsem átverés
2010. júl. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Júúúj de jóó. Gratulálok. Én is ilyet szeretnék. Nekem tegnap jött ciciből tej de nem merem beleélni magam hátha valami hormon, de nem tudom mikor teszteljek. Ma vagyok a ciklus 30. napján és 39-re jött meg múlthónapban. Szerinted?
2010. júl. 21. 14:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj..már azonnal:) nem vesztesz vele semmit..ha negatív akkor van remény, ha halvány pozi akkor is van remény, ha meg pozitív akkor nem kell tovább izgulni:) drukkolok..nekem akkor volt előtej szerű csorgás a mellemből amikor magas volt a prolaktin szintem de nem voltam terhes..ez még az első gyerek előtt volt jóval..minden esetre én nagyon drukkolok neked..:)
2010. júl. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia hát akkor holnap délután veszek tesztet és megcsinálom holnapután reggel és megírom. Kérlek szoríts nekem. Amúgy ma már a bimbók érzékenyek és egy gramm folyásom sincs pedig nekem mindig volt sok.
2010. júl. 21. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!