Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a babótól fáj a mell akkor...

Ha a babótól fáj a mell akkor az mennyi idő elteltével kezdődik? Folyamatos "fájdalom", vagy csak időnként? Nem nő "két nap alatt a kétszeresére", ugye, csak idővel?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
nekem a terhesség alatt egyáltalán nem nőtt a mellem, nem is fájt, max az első 1,2 hónapban volt érzékenyebb. MIután megszültem, akkor belövelt a tejem, kb 2 számmal nőtt a mellem, és kökemény volt mindíg.pár nap alatt lett nagyobb. 11 hónapig szoptattam, most már majdnem ugyanolyan mellem mint volt, csak egy picit lett löttyetteb:-)de nem vészes. ez is genetika kérdése, mint a stria. Szerintem.
2011. okt. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én lehet terhes vagyok, holnap megyek uh-ra.

Nekem kb a 4. hétre már sokat nőtt, nem 2x akkora lett, de félszer biztos, és nagyon kemények, és nagyon fájnak. Bár nem tudom hogy terhes vagyok e. Neked milyen tünet van? Hány hetes vagy ha terhes vagy?

2011. okt. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is fáj a mellem, de nem az egész, inkább belenyillal időnként. Meg úgy érzem, hogy meg is van duzzadva, és olyan nehéz. De még soká van a nemvárt napja, így marad a kíváncsiság...
2011. okt. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem pont ugyan az volt , mint menstruáció előtt. Igazából mikor meg kellett volna jönnie, akkor nem múlt el a mellfájdalom. És azóta sem :)

16 hkm

2011. okt. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!