Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Második clostys hónapban 9....

Második clostys hónapban 9. napon ovuláció?

Figyelt kérdés
Az első hónapban a 17. napon volt, akkor uh-n kovették. Ebben a hónapban pedig a 8. napon már pozitív volt az lh teszt (nagyon feszített a hasam és kijöttek a “peteérős” pattanásaim is ezért csináltam tesztet) majd a 9. napon már negatív lett a teszt és a hőm is megugrott! Előző ciklusban egyébként teherbe estem, de sajnos kémiai volt mert a pozitív tesztek ellenére megjött a nemvárt 3 napos késéssel. Nem tudom járt e így valaki, hogy closi mellett kémiai terhessége volt vagy az ovulációt hozta előre egy héttel (napi 2x felet kell szednem)

2019. dec. 10. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a peteérést nem tolta el a closty, kb a 13-14. nap környékén volt mindig (összesen 4 alkalommal szedtem). A kisfiamnál a második hónap lett sikeres, a második terhességnél viszont az első clostys hónapban nekem is kémiai terhességem volt (egyre halványodó pozitív tesztek, majd 2 nap késéssel megjött), azonban rögtön a következő hónapban megfogant a kislányom és semmi gond nem volt a későbbiekben.
2019. dec. 12. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Nekem eddig az osszes terhességem kémiai volt uh-n meg egyet sem láttam csak az keserit el, hogy closty mellett sem jutottam eddig tovább a pozitiv tesztnel. Mellesleg a kerdesem targytalan mert a hom csak arra az egy napra ugrott meg szoval nem volt meg meg az ovulacio. Ma vagyok a 12. napon egyebkent a 18. nap kornyeken szokott lenni mindig a peteeresem
2019. dec. 12. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!