Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt kérdés?

Ovulációs teszt kérdés?

Figyelt kérdés
Ez az első hónap, hogy ovuláció tesztezek. Ma van a ciklusom 12. napja, eddig szinte mindegyik teszt ugyanolyan halovány, egy picit sem erősödik. Nem kéne már lassacskán erősödnie a csíknak? Vagy egyszer csak majd nagyon erős lesz? Vagy lehet akkor nem is lesz ovulációm? Kinek hogy volt?

2019. dec. 6. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány napos a ciklusod? Amúgy nem kell erósödni, általában egyik napról a másikra lesz erős aztán hirtelen pozi. Utána meg egyértelműen negatív. Nekem 31 napos ciklusnál 16-17. napon szokott pozi lenni. Hajrá :)
2019. dec. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

30-35 nap szokott lenni.

Tudom, hogy még nem baj ha nem pozitív, nem is azt várom még, csak azt hittem, hogy ahogy telnek a napok, a csík is fokozatosan erősödik míg pozitív nem lesz. És nekem folyton ugyanolyan halvány az összes és ebből azt szűrtem le, hogy nekem nem emelkedik az lh szintem egyáltalán...

2019. dec. 6. 15:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyen hosszú ciklussal még később fog erősödni, 4-5 nap múlva.
2019. dec. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem, akkor majd kiderül. Köszönöm a választ!
2019. dec. 6. 16:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia, nekem a ciklus 23. napján van ovulációm, és előtte 2 napig pozitív. Ez van, nekünk bizony többet kell várni, mint más csajoknak ;)
2019. dec. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egy végtelenség kivárni a pozitív lh tesztet. Más már a terhességi tesztjeit nézegeti mikor én még az ovulációmra várok :(
2019. dec. 7. 19:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!Egy jó tanács legyetek együtt 2 naponta, akkor tuti nem maradsz le semmiről!

Drukkolok 😊

Zs

2019. dec. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mivel max 12 órán át leet pozitív, ezért, ha csak minden délután tesztelsz, lehet lemaradsz róla, mivel nem mindenkinek reggelre esik az ovuja... csak az az átlag. Nekem annó doki mondta, míg kitapasztalom, reggel délután és este is teszteljek. Na nekem pl délután sose volt pozi, este meg reggel volt csak. Csak egy ötlet, ha úgy érzed lemaradtál róla. Illetve még az is lehet, ha nem elég érzékeny a teszt, akkor lesz erősödés, de pozitív bem leaz lh csúcs ellenére sem, viszont másnap feltűnően halványabb leaz. Ekkor is megtörtént, csak tesztből érzékenyebb kellhet.
2019. dec. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!