Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy teherbe...

Lehetséges, hogy teherbe estem menszesz után 1 nappal?

Figyelt kérdés

November 26án múlt el a menstruációm, 27én voltunk együtt a párommal, nem védekeztünk. A teherbe esés esélye alacsony volt, december 3án volt az ovulációm. De viszont az aktus óta folyamatosan szédülök, fáj a fejem, fáradt vagyok és tegnap este óta borzasztóan hányingerem van, ma reggel szinten nagyon rosszul vagyok. Görcsöl az alhasam. Eddig mindig szénsavas kólát ittam, tegnap óta rá se bírok nézni. Lehetséges lenne, hogy menszesz után teherbe estem volna? Tesztet még nem csináltam mert túlságosan parázok..

A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm! Remélem nem fogtok savazni :)


2019. dec. 11. 08:13
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Ugye tudod, hogy ha valaki teherbe esik, akkor nem az aktus óta érez rögtön tüneteket?! Ha nem tudtad, most meg tudtad. Egyrészt.

Másrészt meg ha terhes lennél, még most se érezhetnél olyan tüneteket amiket felsoroltál.

2019. dec. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azóta eltelt csekély 2 hét.
2019. dec. 11. 08:19
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Hát pedig ha nem teszteltél mi nem látunk a méhedbe. Ha parázol ha nem az a gyerek attól még ott van a hasadban vagy nincs. Az aktus óta közvetlen biztos h még nincs tüneted ráadásul a terhestünetek két héttel később kezdődnek. Az első ha kimarad a menzesz. Nem savazlak de nagyon nem értesz az egészhez nézz utána a dolgoknak!
2019. dec. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem késik a menstruációd, addig az ilyen tüneteket csak képzeled, vagy pedig más okozza (pl. vírus).

A tesztet is korai csinálnod, ha terhes is vagy, még nem mutatja ki.

2019. dec. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%

Azt írtad az aktus óta érzed ezeket. Az lehetetlen.

Értem, hogy eltelt azóta csekély két hét, de ezeket akkor sem a terhesség okozza. Bármennyire akarod.

2019. dec. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van esély terhességre, hiszen nem védekeztetek (én is akkor estem teherbe amikor elvileg nem lehetne), de amit érzel az teljesen biztosan nem a terhesség jele.

Ha esetleg késne a következő 1 hetet majd akkor csinálj tesztet

2019. dec. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!