Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogylehet az hogy a hőm...

Hogylehet az hogy a hőm vissza esett 2 fokot, de a héhszáj az magasan van és alig érzem csak ha nagyon felnyulok a végét,3 napja késik eddig mindig lentvolt már menszesz előtt egy nappal abbol már tudtam hogy megfog jönni szerintetek?

Figyelt kérdés
Járt már valaki így és terhes is lett?
2011. szept. 3. 09:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha hód esik, nem nagyon lehetsz terhes. A méhszáj meg később is leereszkedhet. Ha valami mástól késik, akkor nyilván ugyanúgy fent van!
2011. szept. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm,ez nagyon érdekes,nembaj majd kiderül a tesztböl meh hátha holnap vissza ugrik :))
2011. szept. 3. 09:41
 3/10 sumergo ***** válasza:
47%
2 fokot esett? Kezdesz kihűlni, vagy eddig lázas voltál?
2011. szept. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,nem nem voltam lázas petéréskor 36,3 volt ezelött 16 napja !! és aztán szépen felment mindennap egy fokot egészen 36,9 ig és ott is maradt máig mert ma mértem 36,7 volt de remélem nem a hőmérőm merül,mert gondoltam erre is olyan fura csipogott :S -,-
2011. szept. 3. 10:18
 5/10 anonim ***** válasza:

Hogy miért eshetett le a hőd,azt nem tudom.

Amikor anno elkezdtem a hőmérőzést,akkor mindig 37,1-2 fok voltam mensi előtt,majd mensire leesett 36,8-9-re. Amikor terhes lettem,akkor a hőm eleve megállt 36,8-nál. A poz. teszt után (elmaradt mensi) kíváncsiságból mértem egy ideig,de 1 foknál többet nem esett.


Mielőbb csinálj egy tesztet!- szorítok!!


Üdv:2gyerkőcös,38hkm

2011. szept. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

akkor az nem 2 fok hanem 2 tized!!!


amugy ha nem akarsz a terhesség elején jó kis fertőzést összeszedni,ne nyulkálj fel magadnak!!akár vetélés is lehet egy ilyen fertőzéstől!!

2011. szept. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)jaj boccs 2 tized.
2011. szept. 3. 12:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Na,engem is sikerült "bekavarnod"! Még jó hogy arra gondoltam,amit írni akartál :-D Nálam sem fok,hanem tized fok :-)
2011. szept. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Neharagudjatok :))
2011. szept. 3. 13:35
 10/10 sumergo ***** válasza:
Kösz a lepontozást mindenkinek, pedig csak nem értettem a 2 fokot!!!!
2011. szept. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!