Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek az X-epil...

Mi a véleményetek az X-epil (2 db-os) terhességi tesztről?

Figyelt kérdés
Már egy éve szoptatok, a szülés utáni 11. hónapban jött meg először a menstruációm (nov. 10.-én). Tudom, ilyenkor még kusza lehet a helyzet, de még nem jött meg. Dec.1-jétől vannak premens tüneteim, olyan "mindjárt megjön" érzés. Reggel teszteltem, és rögtön láttam rajta 2. csíkot, (azt hittem, hogy erősödni is fog 3 perc alatt) de nagyon haloványan, inkább színtelen, de elhatárolódik a többi részétől. Talán csak szellemcsík? Egy másik ugyanilyen teszttel, ami negatív lett, összehasonlítva meg tudom különböztetni őket, mert az egyiken tényleg látok egy plusz csíkot. Járt már így valaki ezzel a teszttel? Lett belőle valami? (Örülnék a babának, ezért kicsit körbejárom a témát, mert feleslegesen reménykedni nem akarok.) Köszönöm a válaszaitokat!

2019. dec. 11. 15:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

miért nem veszel egy másik fajta tesztet is?

nekem amúgy nem volt gondom az x-epillel.

2019. dec. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kedves 1. válaszoló! Veszek majd, ha érdemes. Csak előtte tájékozódom. Tudod, itt fel lehet tenni kérdéseket. :)
2019. dec. 11. 15:31
 3/11 anonim ***** válasza:
10 éve x-epilt használok. Csak akkor volt pizitív, amikor terhes voltam. 😊
2019. dec. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

7 év alatt kb havi szinten használtam. Kétszer volt kémiai terhességem, akkor is minden teszt extrahalvány pozi volt.

Kétszer voltam terhes, akkor is mutatta, de egy két nappal később lett igazán látható mint a többi teszt, tehát nem elég érzékeny. Mikor nem voltam terhes és el sem indult semmi, nem volt látható semmilyen második csík, szerintem minden teszt jól működik, csak sokan nem fogják fel, ha kimaradt mensi előtt tesztelnek tapasztalhatnak pozitív tesztet, mert sokszor elindul valami, de időre mensivel meg is szakad... ilyenkor van az, hogy "rossz a teszt, megbízhatatlan". pedig jó a teszt, csak a kimaradt mensi után illene használni. (Én is mensi előtt tesztelős vagyok, terhesen 5 nappal hamarabb pozik voltak a tesztek).

2019. dec. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4. hozzászóló! Dec. 8-ra számoltam, hogy meg kéne jönnie (ha 28 nappal számolok, szülés előtt változó volt, 24-28 napos is volt a ciklusom), előtte nem teszteltem. Pár nap múlva csinálok egy másik tesztet azért a biztonság kedvéért. Jó lenne, ha tényleg baba lenne. Szkeptikus vagyok a dologban, de ahányszor ránézek a tesztre, látok ott még egy halvány csíkot.
2019. dec. 11. 21:13
 6/11 anonim ***** válasza:
Teszteltél már kérdező? Hasonló helyzetben vagyok én is a tesztet illetően. Első baba lenne.
2019. dec. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, teszteltem 13.-án, az teljesen negatív lett. Este sajnos meg is jött. Gondolom szoptatás, plusz - hiába már régen volt - hogy szülés után vagyok, bekavarhatott, hogy ennyi idő után jött csak meg (33 nap volt így a ciklusom).
2019. dec. 17. 08:33
 8/11 anonim ***** válasza:

Ó sajnálom..

Sajnos én is bele eset az extra halvány pozi tesztek csalódásába, mert már kezdek eléggé görcsölgetni... szerintem órák kérdése...

2019. dec. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Így elég kegyetlen amúgy, hogy annyi minden a babára mutatott (pozitív teszt, mégha halvány is, késő menstruáció). Azért szerencsére olyan nagyon nem éltem bele magam, csak reménykedtem, hogy sikerült a baba. Azért írj majd, ha egyértelműbb lett a te eredményed is! Szorítok neked, hogy baba legyen mégis! :)
2019. dec. 17. 11:17
 10/11 anonim ***** válasza:

Teszteltem ma és sokkal egyertelműbb lett a pozi :)

Bár nem akarom teljesen beleélni magam, de nagyon boldog vagyok.

Remélem a kövi ciklusod sikerűlni fog kedves kérdező, szorítok:)

2019. dec. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!