Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély arra, hogy terhes...

Van esély arra, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk, de nagyon!

A helyzet a következő: az ovum november 28.-án volt.

Én úgy gondoltam, hogy elég idő telt el, ahhoz hogy tesztet csináljak 4.-én. (-.-") Mondanom sem kell, hogy negatív lett.

Vártam egy hetet és ma is csináltam egyet déli vizeletből, ismét negatív. Elvileg 13.-án kell megjönnie.

Érdemes esetleg tizenötödike felé reggeli vizeletből csinálni egy újat, ha addig nem lesz semmit. Vagy teljesen felesleges?

Volt már valaki olyan, aki negatívat tesztelt mégis babás volt?


Köszönöm a válaszokat!



2019. dec. 11. 20:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az aktust követő két héten belül bizonytalan az eredmény. Vasárnap tesztelj, az már megbízható lesz.
2019. dec. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt olyan hogy negativat teszteltem es terhes lettem volna. De egy nappal azutan teszteltem amikor meg kellett volna jonnie. Tobbek kozott ezert sem erdemes koran tesztelni. Itt idegesited magad. Ha meg most pozitivat tesztelsz es utana megis megjon akkor meg jonnel vissza keseregni. Ertem en az indittatast de allj le es varj, mert meg fogsz orulni.
2019. dec. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha 15-ig nem jön meg persze, érdemes.

Ma is korai volt pláne többedik vizeletből. Főleg ha normálisan ittál délelőtt.

Amúgy nemvárt napján tök negatív x-epil tesztem volt reggeli vizelettel, mégis terhes voltam. Pontosabban ha nagyon forgattam fényben, mintha lett volna második csík, de az inkább negatívnak vehető volt. Mondom, ez a nemvárt napja már..

2019. dec. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Sose teszteltem menstruáció előtt. Mindig akkor ha 2-3 napot késett. Nem éltem bele magam, türelmes voltam, pedig nehezen jött össze.
2019. dec. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

En sokszor voltam abortuszon , nagyon termekeny vagyok es tudom hogy amikor terhes voltam mar a ciklus késése utáni elsö napon is erös pozitivat mutatott a teszt . Olyan nincs , hogy negativ legyen ha terhes vagy . A hcg hormon mar a beagyazódáskor termelödni kezd , de a patikusok azt mondjak hogy varj hogy 100% legyen. Ezt komolyan veszi mindenki , pedig a pozitiv az pozitiv es a negativ negativ

Ha 2 szer volt negativ akkor kizart hogy terhes vagy

En amikor terhes voltam barmikor pisiltem a tesztre vagy barmilyen napszakban , ciklus napjan is erös pozitivitas lett egy szekundum alatt , parhuzamosan jelent meg mindig a kontrollcsikkal

2019. dec. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

5

Sokszor voltál? Erre ne legyél büszke!

Nem tudsz védekezni?

2019. dec. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

5-ös válaszoló.

Örülök, hogy ennyire termékeny vagy...


Köszönöm a gyors és hatékony válaszokat.

Ha nem jön a "Mikulás" vasárnap reggelig, mindenképpen csinálok egy újat, csak kora reggeli pisiből, és leírom hogy mi a helyzet. :)

2019. dec. 11. 21:43
 8/14 Reni 28 ***** válasza:
75%
Nekem is 13-án kellene megjönnie, de én még várok pár napot
2019. dec. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

8-as.

Ha nem jön meg akkor mikor tesztelést?

Drukkolok! :)

2019. dec. 11. 22:09
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Drukkolok kerdezo. De tenyleg probald megallni mert feleslegesen stresszeled magad. Ha korai pozitivat tesztelsz, ha negativat. Hajra hajra.
2019. dec. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!