Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most van rá esély, hogy...

Most van rá esély, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

A 3.hónapot kezdtem a tablettámból és 1,2. szemnél tartottam amikor lefeküdtem a barátommal.Eltelt 4 nap belázasodtam és állandóan hányingerem van.Lehet hogy köze van hozzá?:(

19/L



2019. okt. 9. 05:15
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Igen. Gratula. Sok sikert.
2019. okt. 9. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Mi köze a láznak a terhességhez szerinted?Inkább teázz és pihenj!
2019. okt. 9. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
79%
Igen, vészterhes.
2019. okt. 9. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Max gondterhes. Ha belázasodtál, menj orvoshoz, es ha ír fel gyógyszert, említsd meg, hogy antibébit szedsz...
2019. okt. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a doki antibiotikumot írna, ne felejtsd el, hogy amellett, meg utána egy hétig kiegészítő védekezés kell. Csak h ne kelljen visszajönnöd kérdezni.
2019. okt. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy vagy terhes. Náthás vagy.
2019. okt. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség tünete a láz? Ez valami új?
2019. okt. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire félsz a terhességtől, akkor szerintem használjatok gumit is, mert ez így nem fog működni hosszú távon, állandóan parázni fogsz. Nem vagy terhes, elkaptál valamit.
2019. okt. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkorodban sosem voltál beteg? Ezek nem a terhesség tünetei. 4 nap alatt nem ágyazódik be a megtermékenyült petesejt. Tehát gyakorlatilag még akkor sem lehetnél terhes, ha nem védekeztek, mert ilyenkor még bármi történhet, és nem biztos a beágyazódás. Éppen ezért kizárt, hogy 4 nappal az aktus után terhes tüneteid legyenek.


Ha szabályosan szeded a tablettát, akkor nincs miért aggódnod. De kérlek, nézz utána, hogy hogyan működik, mi folyik a testedben, és hogyan zajlik a teherbeesés. A felesleges idegeskedés mellett komolyabb következményei is lehetnek, ha hormonokat szedsz és szexelsz, mikoz fogalmad sincs ezekről.

2019. okt. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!