Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kit milyen teszt csapott már be?

Kit milyen teszt csapott már be?

Figyelt kérdés

Időn túli vagy időn belüli terhességi tesz volt?

Veleményeket, tapasztalatokat várok ;)



2019. dec. 13. 17:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Gabriel teszt 2* is!
2019. dec. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
One step. Soha de soha többet. Egyértelmű pozitív volt, előtte utána a Facelle negatív és nem is volt semmi.
2019. dec. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
A one step.... brutális egy teszt
2019. dec. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

One step. Két csomagot használtam el, a másodikban lévők mindig csíkosak voltak és sosem voltam terhes.


Az x epilt csak a tájékoztatóban írt ideig szabad értékelni, mert utána mindig száradási csíkos.

2019. dec. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat! :)

Még annyit hogy mi számít száradási csíknak? Hogyan tudom megkülömböztetni az extra halvány pozitív teszttől?

2019. dec. 13. 18:00
 6/17 anonim ***** válasza:
47%
Facelle. Halványan, de ott volt a 2. csík. Vérvétel bizonyította, hogy nem volt hcg a szervezetemben.
2019. dec. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%

A száradási csík a nevével azonos, száradás után keletkezik, tehát amíg a tájékoztatóban van, addig értékelhető utána már megszárad. Eddig nem csapott be egy teszt sem. Ha volt csík terhes voltam vagy kémiai terhességem volt.

Ha nem voltam terhes nem volt csík. 7 év alatt ciklusonként ellőttem vagy 3-4 féle tesztet, borzasztóan tesztelős voltam...


Sokan azért hiszik, hogy "becsapós" a teszt, mert türelmetlenek és ideje korán tesztelnek, ilyenkor az érzékeny tesztek mutathatnak reményt, mivel sokszor elindul valami, aztán időben vagy pár nap késéssel megszakad és mensi lesz... Ha nem akarnánk babát eszünkbe se jutna korán tesztelni.

2019. dec. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
Facelle. Időn belül mind a 2 teszten látható volt a galvány 2. csík
2019. dec. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
One step a világ legrosszabb tetsztje. Nekem mindegyik álpozitív volt, ami a csomagban volt.
2019. dec. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%

[link]


Időn belül


[link]


Időn túl


Nem emlékszem a nevére sajnos milyen teszt volt, de 2 éves a lányom. Simán kidobtam a tesztet a kukába hogy negatív. A férjem halászta elő, hogy ő is megnézze.

2019. dec. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!