Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a teszt tényleg ennyire...

Ez a teszt tényleg ennyire gagyi? Mást is csapott be?

Figyelt kérdés

Tegnap teszteltem egy claerblueval, már akkor 2 napja késett a menzim. Halvány pozi lett. (A vaterás tesztjeim negatívak, gondoltam azokkal van a baj, mégiscsak olcsó). Ma reggelre megjött. Vettem újra egy claerbluet, ez is halvány, de jól látszik szerintem, hogy pozit mutat. Megcsináltam egy x-epilt is, az negatív. Persze elfogadom, hogy nen sikerült ez a hónap sem, de azt már kevésbé, hogy ilyen car teszttel ámítják a népet. :( valaki tesztelt még ilyen teszttel? Neki is mutatta halványan a pozit? Akkor is ha nem volt baba?

[link]


2018. jún. 5. 19:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

Tele van a gyk a tiedhez hasonló kérdésekkel. Szinte mindenki látnivéli a pozitív tesztet annak ellenére, hogy minden más márka negatív... és a vége az, hogy valóban negatív.


Én erről a képről szintén azt mondom: negatív.


Ne vegyél több ilyen tesztet.

2018. jún. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Ez tök negatív.
2018. jún. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

Mondjuk ha jól megnézitek akkor nagyon halványan de látszik a függőleges csík. Na most erről döntse el az ember, hogy terhes-e vagy nem.

A papír azt írja, hogy ha halványan ott van a 2. csík az már pozitívat jelent.

Erről én nem tudom eldönteni.

A múltkor én is csináltam 2 clearblue tesztet, nem akarok gyereket. Ha ilyen lett volna az eredmény én tuti infarktust kapok a wc-ben. Aztán lemegyek a patikába és veszek másik 4 féle tesztet.

2018. jún. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Nekem ez a teszt is tökéletesen negatív.
2018. jún. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Ez egy full negatív teszt.


Én kétszer hasznaltam clearblue tesztet. Egyszer negatív volt, nem voltam terhes, másodszor egyertelmu pozitív volt, terhes is voltam.

2018. jún. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Élőben erősebben látszik. Nem tudom úgy lefotózni, hogy egy az egybe visszaadja a valóságot. Igen, én is úgy tudom, hogy a halvány csík is csík, és az pozinak számít. Ez azonnal megjelent nekem, nem száradási csík. Tudom, hogy nem vagyok babás, mert megjött a nemvárt. Holnap reggel már csak kíváncsiságból is újra tesztelek ezzel a -fajtával.
2018. jún. 5. 20:30
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Lehet,hogy elindult valami,aztàn gyorsan befejeződött.

Nem a teszt a rossz!

Mindegyikre rà van írva,hogy ha negatív ,de a terhesség vélelmezhető,akkor pàr nap múlva meg kell ismételni.

2018. jún. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2018. jún. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%
Ez a fajta teszt szerintem nagyon jo nekem ilyen halvany lett,es baba volt:))
2018. jún. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj hogy ha megindul valami már azt is kimutatja... Amúgy simán látni nem tudom ezen mit nem látnak nekem ennél halvanyabbak voltak a tesztek mikor terhes voltam...
2018. jún. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!