Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki köztetek akinek...

Van valaki köztetek akinek nehezen jött össze vagy egyáltalán nem sikerült a másodjára teherbe esni?

Figyelt kérdés

Mi volt az oka?Mit csináltatok másképp?

Most kezdünk a 11dik hónapba..az első gyermek rögtön összejött!

Már nagyon elkeserít!!!


2019. dec. 16. 14:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Követem...

Az első gyermekünk az első hónapba összejött.

Most próbálkozunk a tesóval, sehol semmi, nagyon elszomorít minket is :(

2019. dec. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak ismerősöm van, nekik összejött 2 gyerek 2 év korkülönbséggel, akartak egy harmadikat, ő 10 év múlva fogant meg. Nem garancia, hogy már szültél, náluk valamilyen hormongond alakult ki és amiatt nem lett terhes.
2019. dec. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

kicsivel több, mint 8 éve várunk a tesóbabára. Kis korkülönbséget szerettünk volna. Ja.

Az eljárás ugyanaz volt, mint először, de most nem használt a stimulálás.

Meglévő gyerek mellett pedig ennél tovább nem akartunk menni.

2019. dec. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Jelen! 2-2,5'év kb.
2019. dec. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Bár mi haramdik babára várunk, azért aggaszt, mert a gyerekek és közöttük egy vetélés elsőre sikerültek. Most ez az 5. Ciklus. Nem tudom meddig várjak a kivizsgálással.
2019. dec. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Elso terhessegem elhalt ugyan, de az a legelso probalkozos honapba megfogant. Utana policisztas ovarium szindromat allapitottak meg, fel is adtam, hogy egyhamar ossze fog jonni, de sikerult 6 honap utan.
2019. dec. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Első gyerek elsőre sikerült, most a másodikkal vagyok várandós ő rá 18 hónapot vártunk, előtte volt 4 vetélésem.Amit ajánlani tudok, először teljes nőgyógyászati kivizsgálás, majd hematológiai és immunulógiai.Nálam immunulógiai problema volt, szteroidot kellett rá szednem, ahogy elkezdtem a gyógyszert szedni második honapban megfogant a kislányom.Ha úgy érzed hogy valami nem stimmel, ne hagyd magad lerázni.Sok sikert!
2019. dec. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sajnos van ilyen , 2 terhesség spontán , harmadik baba becsúszott spontán első védekezés hónap mellett, abszolút nem tervezett volt , akkor a férjem azt a babát nem akarta , húztam az időt hátha, végül elvetetem 10 hetesen . Mivel látta nagyon megviselt lelkileg következő év végén neki láttunk , olyan biztos voltam benne hogy jönni fog azonnal mint a többi ,de nem és azóta sem ! Hormonális probléma van ami a dokik szerint semmi !!!! Rengeteg minden praktikát kipróbáltam , mehpempo , E vitamin , teák , lh teszt , inofolic stb... És mikor nem sikerült különböző csoportok beléptem , elképesztő mennyi nő küzd és még jobban fájt a tudat .
2019. dec. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2019. dec. 17. 08:00
 10/13 anonim ***** válasza:
@7, bocsi h belekérdezek, de milyen immunológiai oka volt? (Hasonló cipőben járok, azért kérdezem)
2019. dec. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!