Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha másodjára is elsőre sikerül...

Ha másodjára is elsőre sikerült teherbe esnem, akkor nagyobb-e az esély a spontán vetélésre?

Figyelt kérdés
Az első terhességem 7 hét után megszakadt, mert elvetéltem - nem lett volna egészszéges a baba. Vártunk 3 hónapot, szedem az Elevitet és az első próbálkozásra ismét összejött a baba. Félek, hogy őt is elveszítem...Ha tudtok valami biztatót írni azt megköszönném.
2007. okt. 23. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem nagyobb az esélyed mint bárki másnak!

Minden terhesség más,és semmi köze az előzőekben történtekhez!Ezen ne rágódj,avval csak ártasz magadnak.

2007. okt. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem nincs összefüggés. Nálunk is az elsővel elvetéltem 4-5hetesen és most sikerült megint (mind a 2 másodjára sikerült) és a 11. hétnél tartok, panaszom nincs remélem minden rendben lesz! És azt is h veletek! Ne stresszelj az nem tesz jó! Nekem az volt a "taktikám" h nem éltem bele magam annyira csak magamba örültem és úgy néz ki bejött:) Boldog babavárást!

2007. okt. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pozitívan állj a dolgokhoz. Nem hiszem hogy nagyobb lenne az esély a vetélésre azért mert az előző baba elment. Sőt szerintem még kevesebb is. Mindenképp jobban vigyázz magadra mint normál esetben és ne idegeskedj mert az nem tesz jót. Sok szerencsét! Szorítok neked!
2007. okt. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

szia,


Biztosan nem lesz semmi gond. :) Beszélj a dokiddal, hogy ajánl e sárgatest hormon tablettát a 12. hétig. Ez segít megtartani a babát. Én is szedtem és szerencsére nem történt semmi rossz, már 2 hónapos a kicsilányom. :)) Sok sikert, és boldog babavársást kívánok.

2007. okt. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!