Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hőmérséklet mikor kezd el...

A hőmérséklet mikor kezd el megemelkedni ovuláció után?

Figyelt kérdés

Az ovus tesztem a 15. ciklusnapon volt pozitív >>


[link]


Még aznap este tapasztaltam tojásfehérje szerű nyákot, valamint ovus fájdalmat ami másnap is kitartott viszont a hőm még nem kezdett emelkedni. A mai napon voltam uh-s peteeres követesen, az endomerrium 10mm de nem láttak domináns tüszőt. Ilyenkor mi van? Lehetséges, hogy a hőm csak 1,5-2 nappal ovu után kezdjen emelkedni? Ha nem is lett volna domináns tüszőm akkor nem kellett volna pozitívat tesztelnem és az ovus fájdalom se lett volna. (A hőmet minden reggel 6 órától 6:10ig mérem analóg hőmérővel)

Kép a görbémről:


[link]



2019. dec. 17. 08:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy ma a 17. ciklusnapon vagyok
2019. dec. 17. 08:14
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet és normális. Nekem is csak 2 nappal utána szokott, soha nem esik le. Sőt mivel rossz alvó vagyok, stabil terhességgel, és normális progeszteronszinttel terhesen most meg sem emelkedett a hőm...
2019. dec. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én tesztelnék még ovuteszttel, míg meg nem ugrik a hőd, mert ez alapján a görbe alapján még nem volt ovud.A pozi ovuteszt után 24-36 órával van általában az ovu..Szóval simán lehet hogy holnap emelkedni kezd a hőd, de ha te nem vagy átlagos akkor több időbe is telhet.
2019. dec. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia, az enyém is hasonló most, megcsúszott az ovuláció (25. ciklusnapon volt!!), valahogy ez a ciklus most más, mint amilyen lenni szokott. Nekem ma reggelre 1 tizeddel magasabb lett. Mérd továbbra is, nézd a trendet. Lehet, hogy csak nagyon lassan emelkedik, akkor kevesebb a progeszteron. Nem biztos, hogy baj ez, nem mindig ugyanolyan minden, ne aggódj.
2019. dec. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kedves második ma néztek ultrahanggal, es nem láttak dominans petet így ha nem lett volna ovu akkor legalabb dominans petet lattak volna, ha meg nem lett volna eddig peteeres a tesztem sem lett volna pozitiv es ovus fajas sem lett volna. Ezert gondolom hogy megvolt az ovu csak a hő nem akar fentebb menni, de ki tudja lehet holnapra megugrik. Majd meg jelentkezem
2019. dec. 17. 11:38
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is fokozatosan emelkedik a hőm, 2-3-4 nap is lehet mire 0,4-0,5 fokkal feljebb megy lépcsőzetesen
2019. dec. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ha valaki erre tévedne és érdekli a végkifejlet, másnap, a 18. ciklusnapon megugrott a hőm. 12 dpo-on pozitívat teszteltem de sajnos 2 nap késéssel megjött. Követlező ciklusban 3x próbált megrepedni a tüsző 1 héten belül mert 3x lett pozitív az lh teszt de csak a 3. próbálkozásra sikerült ovulálni a 24. ciklusnapon. A 9. dpo-n lett pozitív a tesztem és azóta másfél éves a kislányom
2022. márc. 29. 08:26
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! 😊 Számomra hasznos volt hogyan alakult nálad, mert nálam is hasonlóan kell 2 nap kb mire elkezd emelkedni a hőm
2022. máj. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Nagyon jó, hogy leírtad, mert engem is foglalkoztat a téma, és nagyon hasznos volt ez az információ. 🙂
2022. máj. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gratulalok! ☺️ en is ugyan ebben a cipoben jarok… 29.ciklusnapon vagyok, ebben a honapban ez a 3.alkalom, hogy probal kitorni… sajnos a hogorbedet nem latom. Esetleg megvan meg? Feltudod tolteni?☺️ koszonom!
2023. jan. 4. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!