Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddig tart az ovulációs...

Meddig tart az ovulációs fájdalom? Ha megtörtént az ovuláció miért fáj még a hasam?

Figyelt kérdés

5 év fogamzásgátló szedése után most ismerkedek a testemmel. Lh teszteztem ebben a ciklusban, mikor pozitív lett a teszt, aznap elkezdett fájni a hasam. Másnap már negatív volt ( halványabb volt a csík a kontroll csíknál), de a fájdalmam erősödött, mint a menstruációs fájdalom, kb olyan volt. Ma vagyok 3. Dpo-n és még mindig enyhén görcsölget a hasam, pedig az lh teszten sincs már 2. csík és az ébredési hőm is fent van.

De ha már megtörtént az ovuláció akkor miért görcsölget még a hasam?

Lehet hogy még se történt meg?

Fontos lenne mert most már nem tudunk együtt lenni a párommal.



2019. dec. 17. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ovulációs teszt és a hő emelkedése együtt elég biztosan jelzi, hogy megtörtént a repedés. Most inkább túlaggódod. Ne tedd. Fájhat akármitől, bélmozgástól, izomláz, be is képzelheted. Megtettetek mindent, amit lehet ebben a ciklusban, most várj türelemmel és foglalkozz valami mással.
2019. dec. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tüsző helye ilyenkor bevérzik, sokszor egész nagyra is megnő, az simán okozhat kellemetlen, feszülő, fájó érzést.
2019. dec. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem 4 napig is fáj a hasam alja, de rendesen ám, de nekem ez az első terhességem óta így van minden hónapban. Pedig elvileg max egy napig fájhatna. Mindenki más.
2019. dec. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazatok van, túl aggódom. Meg ezek szerint ahány ember, annyi féle képpen van ez a fájdalom. Majd kiderül :)

Köszönöm a válaszokat!

2019. dec. 17. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!