Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Próbálkozunk a páromal együtt...

Próbálkozunk a páromal együtt voltunk másnap megjött az a kérdésem hogy lehetek terhes? Vagy nem ha utána megjött van rá esély?

Figyelt kérdés
2019. dec. 18. 22:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha megjött, nem vagy terhes. Tessék utánanaézni a ciklus működésének, a peteérésnek, megtermékenyülésnek.
2019. dec. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Láttom nem jól írtam a kérdést

Párommal együtt voltam és rá másnap megjött előtte való nap voltam vele úgy együtt

2019. dec. 18. 22:18
 3/17 A kérdező kommentje:
Menszesz előtt egy nappal csinaltuk
2019. dec. 18. 22:29
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Értettük a kérdést! A helyes választ megadta az első hozzászóló. Nézz utána a dolgoknak! Rengeteg időt spórolhatsz vele mind magatoknak, mind nekünk.
2019. dec. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Szerintem erre való ez az oldal hogy kérdéséket tegyünk fel:) nem viccből kérdezek!:)
2019. dec. 18. 23:04
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem meg ciki úgy gyereket vállalni, hogy a saját tested működésével sem vagy tisztában. Nő létedre legalább ennyire legyél már igényes...
2019. dec. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Kevés rá az esély.

Jóval előbb volt ovulációd ha normális a ciklusod,anélkül meg lehetetlen teherbe esni

2019. dec. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Alapvető tudásnak kellene lennie már kislányként, hogy a ciklus bármelyik napján teherbe lehet esni. De nem baj, dugjatok csak. Az ilyen emberek szaporodása a célja a felsőbb köröknek.
2019. dec. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%

Én sem tudtam rendesen ezeket a dolgokat, mert a suliban anno nem adták le alaposan, de amikor eljött az ideje egy gyereket akartunk, utána néztem és olvastam. Nagyon sok mindent így tanultam meg, nem pedig az iskolában.

Javaslom ezt neked is, hogy most amikor már aktuális, ismerkedj meg a tested működésével. A kérdésra válaszolva, van aki azt állítja így lett terhes, de a gyakorlatiság szerint nem lehet teherbe esni menzesz előtt pár nappal, és utána se nagyon pár napig.

2019. dec. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%

Hiába törlőd a nem tetsző hozzászólásokat.

A tényeken nem változtat..

Előbb művelődj, okosodj mert nagyon rád fér. Csak azután vállalj gyereket,hogy ezt megtetted.

2019. dec. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!