Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért késik? Terhesség? Vagy más?

Miért késik? Terhesség? Vagy más?

Figyelt kérdés
2 nappal ezelőtt,azaz csütörtökön kellett volna megjönnie.pontosan tudom az ovu napját.követve lett+érzem a ovus fájdalmat+ovu tesztelve lett.luzeális fázisom mindíg 14 nap.szóval tuti biztos hogy tegnap előtt lett volna a nemvárt napja.aznap csináltam egy tesztet,Gabrilt,ami negatív lett.azért teszteltem aznap mert gyanús volt,hogy semmi menszire utaló jel,és a menszesz előtt nekem mindíg kijön 3-4 pattanás az államon,ugyanazon a helyen,most meg semmi.a melleim is még mindíg fájnak,pedig nemvárt előtti napon vagy aznap már el szokott múlni.negatív teszt ellenére lehet baba?vagy van esély hogy csak a teszt nem mutatta valamiért?de ezt nem.értem,ha megvolt az ovu,akkor mi oka lehet hogy mégsem jön meg?
2019. dec. 21. 06:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Talán nem volt elég terheshormon a szervezetedben. Én nem Gabriellel tesztelnél, hanem predictor earlyvel, reggeli első vizeletből.
2019. dec. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint van esély a babára?és ha mégsem baba,akkor miért késhet még ha tutira volt ovu?
2019. dec. 21. 07:10
 3/9 anonim ***** válasza:

A késésnek rengeteg oka lehet. Teljesen egészséges nőnek sem mindig pontos a ciklusa.


Persze lehet baba. Én drukkolok :)

2019. dec. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát, azért illene már egy halvány csíknak lennie. Tesztelj egy érzékenyebb teszttel, de ha valóban biztos volt az ovu és a teszt egyáltalán nem szólal meg, akkor csökkent az esélye a terhességnek. én nem élném bele magamat.


A késésnek ezer oka lehet.

2019. dec. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Annyi változás van,hogy kb 2 órával ezelőtt mikor voltam wc-n,1 csepp vér volt a papíron.ennyi,nem több.és ezt nem tudom hova tenni.
2019. dec. 21. 09:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez esetben viszont nem költenék tesztre. Sajnálom, de ez kezdődő menstruációt jelez :(
2019. dec. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem hinném.soha nem így kezdődik a menszeszem.éy reggel óta amióta volt az az egy csepp,azóta semmi.folyásom viszont van elég sok.fél órája pont ez miatt azt hittem megjött.
2019. dec. 21. 11:47
 8/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy beágyazódás volt az a csepp vér?
2019. dec. 21. 11:47
 9/9 anonim ***** válasza:

Vegyél egy predictort vagy facelle-t, holnap reggel csináld meg, annak mutatnia kell, ha bármi van.


Szerintem nem vagy terhes, csak iszonyatosan rá vagy görcsölve... 16. napon beágyazodás iszonyú későn van. Sokkal valószínűbb, hogy a mensesed próbálkozik érkezni.

2019. dec. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!