Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 napja késik, lehetek terhes?

7 napja késik, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Szabályos 30 napos ciklusom van, nem szokott késni, most viszont 7 napja késik

3 tesztem lett negatív


Reménykedhetek még, hátha baba vagy már esélytelen?


Volt köztetek olyan, akinek csak több, mint egy hét után lett pozitív a teszt?



2019. nov. 22. 13:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes lennél már a késés napján, egyes tesztekkel már előtte is pozitívat kaptál volna.
2019. nov. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Már pozitív lenne, ha terhesség miatt késne. Valami más oka van.
2019. nov. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha nem volt peteeresed, akkor nem szabályos a ciklus.
2019. nov. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem valószínű a terhesség. Ennyi idő után legalább az egyik tesztnek halványnak kellene lennie.
2019. nov. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2019. nov. 22. 15:39
 6/15 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 6 nap késés után, hétfőn, esti vizeletből egyből két csíkos lett. Szerintem már kimutatná neked is 7 nap után, ha az lennél. Lehet valami más a probléma nálad.
2019. nov. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Gratulálok neked 😊


Igen, valószínű


Már elengedtem

2019. nov. 23. 09:25
 8/15 anonim ***** válasza:
Köszönöm 🙂 Bár egyenlőre nem akarjuk elörülni, 1,5 éve próbálkoztunk a kistesóval. Dokihoz még csak jövő héten megyek, de van 3 tesztem, csak nem téved egyszerre 3. El ne engedd, max erre a hónapra 😉 Mielőbbi babásodást, sok sikert😊
2019. nov. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
1 éve és 2 hónapja próbálkozunk. Ezért engedem el.. inkább lemondok róla nrü foglalkozok vele, aztán lepjen meg, mint ez, hogy selejtnek érzem magam, mert nem jön össze
2019. nov. 23. 09:48
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyéb családi problémák miatt nekünk is pont most nem volt időnk ezzel foglalkozni, és láss csodát. Selejtnek ne érezd magad ezért, sikerülni fog, csak még várat magára picit. Majd mikor nem számítotok rá 😊 Nekünk az első is 2 év után sikerült, pedig elvileg minden rendben van velünk 🙄
2019. nov. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!