Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vennétek házilag készített...

Vennétek házilag készített övterelőt?

Figyelt kérdés
Csábítóak az árak, Tesz-veszen, Vaterán lehet ilyeneket látni (direkt nem linkelek, mert senki üzletét nem akarom sem fellendíteni, sem rontani). Szerintetek biztonságosak? Vagy inkább a BeSafe?
2010. júl. 20. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Én inkább a tutira mennék és nem a bizonytalanra hogy nem tudom biztonságos e!!Tehát én csakis eredetit vennék és nem házilag készültet!
2010. júl. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sem rizikóznék,főleg hogy vannak babboltok,ahol,lehet kölcsönözni,a kauciót pedig később levásárolhatod(6-8000Ft).Miskolcon,Tiszaújvárosban pl.
2010. júl. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem a legjobb helyre írtad..lehet,hogy véletlen volt:(
2010. júl. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Tényleg rossz helyre ment (iruló-piruló szmájli)...

A terhességhez szántam, bocs.

2010. júl. 20. 15:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is vaciláltam ezen, mikor terhes voltam.

Végül használtan vettem egy BeSafe-t, főleg azért, mert a házilag varrt Teszveszes, Vaterás példányok túl kicsinek tűntek. És végül kicsik is, mert miután a kezembe vettem az eredetit, láttam, hogy amit úgy varrnak, az méretében kb. fele akkora. És ha kicsi a párna, akkor nem tudod normálisan leszorítani fenékkel, stb.

Egyébként nem nagy ördöngősség ez az övterelő. Szóval szerintem egy házi készítésű is tudhatja ugyanazt, mivel abszolút nem kell semmilyen erőt megtartatnia. Csak levezeti a combod közé az övet, de ha megfeszül az öv, akkor az úgyis elsősorban fent a váll felett az autóban feszül, illetve valamelyest lent a csatnál. De az elvezetőnek nem igazán kell nagy erőt megtartania. Legalábbis én így figyeltem meg, amíg használtam a terelőt.

2010. júl. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszer volt szerencsém kipróbálni egy eredtit élesben-a combomon ott volt az öv helye(satufékeznem kellett,kb.8 méteres féknyomot húztam).Azóta mindenkit rábeszélek az övterelőre!!
2010. júl. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!