Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt aki ma reggel fog...

Van itt aki ma reggel fog tesztelni?

Figyelt kérdés

2019. dec. 24. 00:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Én:)
2019. dec. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Késik, vagy csak türelmetlen vagy? :) én türelmetlen, jó volna egy kis karácsonyi “meglepi” a fentiektől
2019. dec. 24. 02:06
 3/28 anonim ***** válasza:
73%

Én azon izgulok, hogy ne ma szüljek :D 36+1 és már eléggé a végét járja.


Remélem pozitívat teszteltek. Emlékszem tavasszal alig akartam elhinni :)

2019. dec. 24. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
73%

Jajj nagyon szurkolok!



2.

Bnőm mai terminusos..már egy hete azt hiszi minden nap megszül.

2019. dec. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
73%

Én szülni szeretnék ma. A nagylány anyu születésnapi ajándéka volt, a kicsit anyósének szánom, ő ma ünnepel :) Hát napom van még, de bármi lehet.


Drukkolok a tesztekhez! ❤️

2019. dec. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
0%

Én most teszteltem. 9.dpo negatív lett.

Kicsit elszomorodtam. Sokat olvasgattam utána és sokaknak (ha biztos az ovuláció) már ilyen kor valami derengeni szokott. Nekem hómező :(

2019. dec. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
51%

9. Dpo- n tuti hómető lett volna nekem

is

1. Baba 10. Dpon ágyazódott

/Pecsét.. 4 nap múlva is keresni kelllett a csíkot/


2. Babánál nem volt jele de a mensi nem várt napján keresni kellett.. az elrakott teszt hómező...

2019. dec. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szurkolok mindenkinek 🙂

Amúgy nekem is hómező volt 9 dpon, valahol a 16 dponál lett erős pozitív a tesztem, 9nél még korai 🙂

Én is ma fogok tesztelni, már egy éve várjuk a tesót, nekem már késik pár napja, de már meg akartam várni a karácsonyt 🙂


Mindenkinek szurkolok 🎄❤️

2019. dec. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
97%
Hagyjátok már a 9. dpo-t, csak erre a elkeserítésre jó! Ha már nagyon korán akartok tesztelni, akkor esetleg 11. dpo + érzékeny teszt, de még az sem készpénz semmire.
2019. dec. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Nekem kellett volna tesztelnem reggel, mert tegnap vagy tegnapelőttre nem vártam. Mondjuk szerintem nincs baba, szinte esélytelen, mert tele vagyunk egészségügyi problémával, csak ha véletlenül most összejött volna, akkor nem koccintgatok karácsony alkalmából.
2019. dec. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!